X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Homebrew - RGH - JTAG

<< Előző téma | Következő téma >>
The Atlas Project - Lehúzás?
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
NEoNoxD
2013 aug 22 cs, 03:49
Regisztrált tag #7503
Regisztrált: 2011 okt 24 h, 21:27
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 182
Sziasztok!
Szeretnék veletek megosztani egy érdekes és frusztráló történetet
Ez a dolog már lassan 1 éves project amirõl írok, szóval lehet hogy már rég meg lett beszélve, viszont itt nem találtam még ilyen postot fórumon.

Xboxos fórumokat böngészve találtam pár érdekes dolgot amit gondoltam megosztanék veletek.
Mindenki tudja, hogy a JTAG/RGH-val felszerelt géppel nem túl célszerû Xbox Live-ra csatlakozni, így a system linken kívül más módszer nincs az Online játékra.
Azonban ez a "dolog", aminek a neve "The Atlas Project" pontosan azt tenné lehetõvé hogy RGH/JTAG-os konzolunkal Online, Xbox Live-on keresztül játszunk.
Mikor megtaláltam ezt projectet, már éppen kezdtem megörülni, mert hogy milyen jó lenne system link nélküli játékokkal is online játszani, azonban tovább olvasva máris letört a lelkesedésem ugyanis a készítõk, mint a legtöbb ember általában, pénzt akart csinálni, még pedig nem is kicsit.

A Rendszerük úgy mûködik, hogy kapásból 500$-kell fizetned ahhoz hogy 1 hétig legyen helyed a rendszerükben, ami egy hét live hozzáférést biztosít (+gold tagság) Majd ha ez lejárt hetente további 200$ kell fizetnünk hogy megmaradjon a helyünk a rendszerükben.
Ráadásul semmi fogható bizonyíték nincs arról hogy tényleg mûködik a szolgáltatás, mint pár (lehet hogy összevágott) videó a mûködésrõl.
A másik dolog pedig hogy semmi védelmet nem biztosít a Live bannolások ellen, szóval akár hetente új KV-t kellene vennünk, ami szintén nem túl olcsó.

Mi a véleményetek a dologról? Szerintem egy hatalmas lehúzás, és aljas dolog. A heti fizetés még elfogadható lenne ha nem ilyen lehetetlenül drága áron lenne, bár a szokásos live-os havi fizetõs /elõfizetõs rendszer sokkal ésszerûbb lenne.

ui: esetleges helyesírási hibákért stb. elnézést, késõ van
KATT IDE

[ Módosítva 2013 aug 22 cs, 08:31 ]
Vissza az elejére
dextor25
2013 aug 22 cs, 08:13
Regisztrált tag #218
Regisztrált: 2006 aug 06 v, 19:49
Lakóhely: Kánaániában!
Üzenetek: 620
Jó nagy f@szság...
Vegyél egy dual bootos gépet inkább.
Vissza az elejére
Shadows
2013 aug 22 cs, 15:07
Regisztrált tag #8195
Regisztrált: 2012 febr 26 v, 21:26
Üzenetek: 102
Heti 50 ezer forint az rengeteg ... Annyiból vehetsz új Xboxot, éves gold tagsággal meg egy játékkal... És mindezt hetente, hülye akit ezzel bepaliznak.
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF