X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Diablo 3
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], Sentinel, BlackLord, RestasDH, Isty1974, NeoGara
Szerző Üzenet
blaze
2013 szept 03 k, 16:11
Regisztrált tag #8208
Regisztrált: 2012 febr 29 sze, 17:21
Üzenetek: 230
rone003 írta ...

blaze írta ...

Sziasztok!

Havernak a gépén valamiért szürke a system link.. Már feltette újra, hátha sérült volt, de semmi.. ncore god-os verzió, nálam mûködik, meg másoknál is.. Black Ops2-ben nem szürke a system link..

Valaki tudja, hogy mi lehet a baj?
Válaszokat elõre is köszönöm!

szerk: jahm és szerintetek, melyik a legerõsebb kari? ill. ki melyiket preferálja?

FSD-t kell frissíteni! FSD 3 megoldja magától (ha bejelölöd a beállításoknál), ha FSD 2 van akkor meg találasz a fórumon megoldást rá. Nekem is ez volt a baj de frissítés után perfekt!

fsd 3 van a boxan, legujabb, szoval az nem megoldhato mar viszont Isty kitett par kepet a linkes topicba, hogy uj apikeyt kell igenyelni... az megoldotta a problemat
Vissza az elejére
Pöttön
2013 szept 03 k, 16:14
Regisztrált tag #3106
Regisztrált: 2008 márc 29 szo, 17:32
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 212
Igazából mindegyik kasztnak meg van a maga elõnye és a hátránya.

Én ha a tesómékkal tolom akkor egy barbárral tolom, aminél kimondottan a szívósságra építek, (egykezes fegyver + pajzs) erre a barbár a legideálisabb, mert alapvetõen ennek van a legtöbb armor-ja + hp+ja. És így nekem elsõsorban nem kell csak armor + vitality, és csak harmadik soron strength. (Ha sebzõ barbárt akarsz akkor a strength az alap stat és akkor két egy kezessel vagy inkább egy jobb kétkezessel kel nyomni és akkor elég jól lehet vele is adagolni a dps-t)

A fegyverektõl függnek a kombók hatékonyságai is.
pl.: ha barbárral 2db 1 kezessel tolja a játékos akkor alap kombó-nak a frenzy javasolt, ha pedig 1 két kezessel akkor meg a lendítéses terület sebzõs kombó a jobb)

Egyértelmûen jobb kaszt nincs szerintem.
Ha szívóság akkor Barbár, ha közel harci DPS vagy heal akkor Monk, távolsági dps-ben a Wizzard a legjobb állítólag, cserébe ez a leg "törékenyebb" kaszt , szóval ezzel nagyon nem szabad közelharcba menni mert gyorsan ki múlsz. Witch Doki meg a Demon Hunter meg eléggé hasonlít egymásra szerintem. Mindkettõ nagyon jól tudja hátráltatni az ellenséget, elég jó dps mellett, annyi különbséggel hogy amíg a Demon Hunter egyedül tolja a dps-t addig a Witch Doki sokszor az állatkáira hagyatkozik, ami sokszor jól jön.

Én ha egyedül tolom akkor egy Witch Dokival tolom. És elég jó kaszt pont az állatai miatt, Skeleton Kinget elsõre kinyírtam normálon, nagyobb erõ feszítés nélkül.

Skeleton King-re az a taktika hogy az élõ halott mobjai amit dobnak élet töltõt azt jól be kell osztani, élet potit csak vész helyzetben kell használni. És a teleportálós lendítéses kombó-ja elöl pedig el kell vetõdni,mert ez sebez inkább nagyobbat a sima ütését ki lehet vészelni ha közelharcos vagy, ha pedig távolsági akkor állandóan távol kell tõle lenni és úgy, messzirõl kell abálni neki.

Apropó Skeleton King csak egy "kis" Boss. A játékban az elsõ értelmes Boss az a Butcher.

[ Módosítva 2013 szept 03 k, 16:37 ]
Vissza az elejére
w4ck0
2013 szept 03 k, 18:26
Regisztrált tag #9589
Regisztrált: 2013 febr 06 sze, 22:21
Üzenetek: 132
TON írta ...

Nehogymár Normál fokozaton ne tudd leölni az elsõ boss-t. Nekem 4-5. re sikerült. Nem nagy szám.

Valószínûleg nagyobb tapasztalattal rendelkezel játékok terén, nekem nem ment, csak easy-n.
Vissza az elejére
TON
2013 szept 03 k, 18:54
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
Regisztrált: 2009 nov 28 szo, 16:00
Lakóhely: Eger
Üzenetek: 1316
w4ck0 írta ...

TON írta ...

Nehogymár Normál fokozaton ne tudd leölni az elsõ boss-t. Nekem 4-5. re sikerült. Nem nagy szám.

Valószínûleg nagyobb tapasztalattal rendelkezel játékok terén, nekem nem ment, csak easy-n.

Nem hiszem, hogy bármit is számított volna a tapasztalatom Minden bosshoz van egy taktika, amire ha rájössz, utánna gyerekjáték. Amúgy az Act1-ben a Skeleton King volt a legnehezebb, mert azt 4.-re öltem. A többi boss ment elsõre. Igaz nincs nehéz dolgom, mert egyrészt mindent bejárok a bossok elõtt így elég jó a szintem, másrészt mákos voltam drop terén és a karimon elég durva rare cuccok vannak már.
Csonti Király: rámászol és megsorozod a legerõsebb skillekkel, majd amikor fogy a hp-d vagy spirit pontod, akkor eltávolodsz tõle, küldi a mobjait, azokat leölöd, lesz hp-d, újra rámászol a mobra, legerõsebb skilleket tolod, és így tovább. Ha SOS helyzet lép elõ, akkor tolsz egy potit.
Pók: amint megjelenik rámászol és legerõsebb skill, utánna elfutsz tõle, mert maga köré hányja a méregtócsát, futsz körbe körbe és idõnként megsorozod. Hp-vel nem lsz gond, mert küldi a mobjait és az tökéletes a feltöltõdésre. Türelem játék ez a boss.
Mészáros: nekem a legkönyebb volt, mert lassú. Rámész és elkezded sorozni, maga alá tolja a tûzet, akkor elgurulsz tõle, majd újra rámászol. Ha hp gondjaid lennének, akkor bõven idõd potizni, mert lassú boss. És a teremben van 2 teljes gyógyító urna is amiket én pl ki sem használtam.

A fenti taktikák Fist monkal voltak, de szerintem a közelharci karik többségénél használható. Amit észrevettem, hogy a bossoknál hatásosabb a "legjobb védekezés a támadás" elv, azaz pajzs helyett jobb a kétkezes fegyó, vagy mindkét kézben 1-1 fegyver. Nálam pl 2 fist claw volt az elsõ két bossnál, a harmadiknál meg egy brutális rare kétkezes monk bot.
Vissza az elejére
prannk
2013 szept 03 k, 20:08
Regisztrált tag #10210
Regisztrált: 2013 aug 25 v, 15:13
Üzenetek: 53
Hova kell rakni a TU2?? Valami magyarosítás nincs rá?
Vissza az elejére
gabor254
2013 szept 04 sze, 02:06
Regisztrált tag #6283
Regisztrált: 2010 okt 18 h, 21:05
Üzenetek: 133
Másnál is szaggat a játék? Nálam egyes részeknél eléggé megakad.
Vissza az elejére
Pöttön
2013 szept 04 sze, 18:12
Regisztrált tag #3106
prannk: Ha van hozzá DLC-d akkor a szokásos Content/ sok nulla mappába van egy 394F07D1 nevû mappa, ebbe csinálsz egy 000B0000 nevû mappát, és ebbe mehet a TU.
Vagy csak naturan letöltöd FSD-vel.

gabor254: Nálam egyáltalán nem szaggat a játék, belsõ hdd-rõl fut, xex formátumban (RGH).
Vissza az elejére
_Czkrys_
2013 szept 05 cs, 15:05
Regisztrált tag #5995
Regisztrált: 2010 jún 19 szo, 12:45
Üzenetek: 131
Nálam minden oké, 30-as vagyok ACT IV-ben, viszont BlackSmith-nél szökség van a további fejlõdéshez valami papírra... Hogy tudok olyan papírt szerezni?
Vissza az elejére
gyurma18
2013 szept 05 cs, 15:25
Regisztrált tag #2740
Regisztrált: 2007 dec 11 k, 11:59
Üzenetek: 91
Ha jól tudom, olyanokat inferno fokozaton lehet farmolni. Én a gyémántokat próbáltam felhúznii, de ahhoz is kell
Vissza az elejére
_Czkrys_
2013 szept 05 cs, 17:31
Regisztrált tag #5995
köszi a választ. szóval most végigviszem Normálon, aztán Hell, majd Inferno. Mire Inferno-hoz eljutok legalább 50-es leszek, ez meg lvl 30-as tárgyakat ad. biztos, hogy nem Hell-en dobnak olyan lapokat a szörnyek?
Így is Master I-ben játszottam offline haverral, és nem egyszer haltunk. Durva.
Vissza az elejére
thod
2013 szept 05 cs, 17:49
Regisztrált tag #8076
Regisztrált: 2012 jan 25 sze, 22:41
Üzenetek: 138
_Czkrys_ írta ...

köszi a választ. szóval most végigviszem Normálon, aztán Hell, majd Inferno. Mire Inferno-hoz eljutok legalább 50-es leszek, ez meg lvl 30-as tárgyakat ad. biztos, hogy nem Hell-en dobnak olyan lapokat a szörnyek?

normal-nightmare-hell és aztán inferno. infernóhoz alapból lvl 60-as kell.
olyan lapokat meg majd nightmaren már dobál annyit mint a szemét, de egy bizonyos szint után mindig kell egy új valami ami csak a következõ fokozaton potyog.
Vissza az elejére
TON
2013 szept 05 cs, 19:45
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
Én Normal fokozaton most kezdtem el az Act2-õt de már 20-as szinten vagyok......
Vissza az elejére
_Czkrys_
2013 szept 05 cs, 22:42
Regisztrált tag #5995
TON: rajtad van a +25% XP-s helmet? Meg más tárgyakból is vannak ilyenek, hogy + XP... Én egyszer feltettem, de le is vettem. Viszont az is lehet, hogy csak úgy játszol (vagy durvábban), mint én. Benézek minden barlangba, körbejárom a térképeket, keresek mellék küldiket, és elérem azt a szintet, amit más sisakkal a fõküldikkel. Szerintem jobban járok.
thod írta ...

_Czkrys_ írta ...

Köszi a választ. Szóval most végigviszem Normálon, aztán Hell, majd Inferno. Mire Inferno-hoz eljutok legalább 50-es leszek, ez meg lvl 30-as tárgyakat ad. biztos, hogy nem Hell-en dobnak olyan lapokat a szörnyek?

olyan lapokat meg majd nightmaren már dobál annyit mint a szemét, de egy bizonyos szint után mindig kell egy új valami ami csak a következõ fokozaton potyog.

Értem, így már érthetõ. Jogos is egyébként.
Vissza az elejére
mikyfear
2013 szept 06 p, 06:14
Regisztrált tag #7623
Regisztrált: 2011 nov 15 k, 22:09
Lakóhely: Szigetvár
Üzenetek: 43
Én most fejeztem be a normál szintet és 31-es vagyok, pedig még a sisak sincs meg. Igaz mindent bejártam mindenhol, volt olyan hely is amit többször is.
Vissza az elejére
TON
2013 szept 06 p, 07:47
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
_Czkrys_ írta ...

TON: rajtad van a +25% XP-s helmet? Meg más tárgyakból is vannak ilyenek, hogy + XP... Én egyszer feltettem, de le is vettem. Viszont az is lehet, hogy csak úgy játszol (vagy durvábban), mint én. Benézek minden barlangba, körbejárom a térképeket, keresek mellék küldiket, és elérem azt a szintet, amit más sisakkal a fõküldikkel. Szerintem jobban járok.
thod írta ...

_Czkrys_ írta ...

Köszi a választ. Szóval most végigviszem Normálon, aztán Hell, majd Inferno. Mire Inferno-hoz eljutok legalább 50-es leszek, ez meg lvl 30-as tárgyakat ad. biztos, hogy nem Hell-en dobnak olyan lapokat a szörnyek?

Értem, így már érthetõ. Jogos is egyébként.

Abszolút nincs fent a DLC meg a +25% Xp-t adó helmet. Az baromság és pénzes lámáknak van kitalálva. Elég jó cuccok esnek ( ez szerencse ) és mindent kipucolok, azaz nemcsak a fõ küldetéseken rohanok végig. A Normal fokozaton van szint határ? Mert ha most az Act2 elején vagyok 21-es szintû, akkor a játék végéig 40-50 leszek
Vissza az elejére
Pöttön
2013 szept 06 p, 17:26
Regisztrált tag #3106
Én úgy tudom hogy mire végig tolod rendesen a normál fokozatot addigra 30+ -os lesz a karid,és a további fejlõdéshez már a nightmare fokozatot kell nyomni.

[ Módosítva 2013 szept 06 p, 17:26 ]
Vissza az elejére
Rockatansky
2013 szept 06 p, 23:30
Regisztrált tag #8136
Regisztrált: 2012 febr 09 cs, 10:29
Üzenetek: 348
Én is elkezdtem vele játszani, legyõztem a skeleton king-et. Ott kb 10. szint körül jártam. Most ott tartok amikor egy szellem "megjavítja" a hidat. 12. szintû vagyok most. Monk-al vagyok. Ha jól nézem a quest list-et akkor kb az Act1 közepénél tarthatok.
Vissza az elejére
Pöttön
2013 szept 07 szo, 14:09
Regisztrált tag #3106
A drop rendszer tényleg nagyon jó lett a konzolos verzióba. A 20 as szintû barbáromnak esett már egy Legendary (narancssárga) Lándzsa, egy két kezes kard, meg egy sisak. Érdemes szét nézni a pájákon,nekem ezeket egytöl eggyik a leg erõsebb fajta elitek dobták,(aminek lilával van ki írva a neve) amik elvannak egy kicsit bujtatva a pájákon . És így most majdnem 3 szorosát sebzem a barbárommal mint a bátyám a monkjával, vagy az öcsém a demon hunterjével.

Pc-n asszem 36-ig fejlõdtem fel szintén egy barbárral és ilyen minõségû cuccokat egyetlen egyet se dobott nekem a játék, csak az ah-ból tudtam ilyesmit szerezni, goldért, ami közel sem ugyan az az élmény.

[ Módosítva 2013 szept 07 szo, 14:13 ]
Vissza az elejére
Jack Bauer
2013 szept 07 szo, 18:46
Regisztrált tag #9309
Regisztrált: 2012 dec 23 v, 15:53
Üzenetek: 130
Sziasztok!
Mitõl lehet az hogy a játék néha csak gondol egyet és fatal crashel és kilép? Próbáltam már azt amit Isty írt,hogy újra felmásoltam,de ugyanúgy fatalcrashelt csak máshol..Próbáltam átalakítani GOD-ba,úgy egy darabig megint jó volt,aztán megint fatal crash,letöltötte ncore-ról a GOD-osat,de azzal is ugyanez a helyzet...:S Amúgy ezt töltöttem le és ezzel próbáltam: Diablo_III_USA_RF_XBOX360-PROTOCOL
Vissza az elejére
Rockatansky
2013 szept 07 szo, 20:44
Regisztrált tag #8136
Én is ezt használom, és eddig semmi gondom vele (ACT I felénél járhatok). 16203-as dash, dl3.07, és fsd3.0.775 van fent.
Vissza az elejére
Jack Bauer
2013 szept 07 szo, 20:49
Regisztrált tag #9309
Nekem is ugyanez dash a dl és az fsd is..:S mondjuk nekem is csak az act 2nél kezdte ezt el..:S
Vissza az elejére
cipas
2013 szept 08 v, 06:54
Regisztrált tag #2707
Regisztrált: 2007 dec 03 h, 12:40
Üzenetek: 313
Jack Bauer írta ...

Sziasztok!
Mitõl lehet az hogy a játék néha csak gondol egyet és fatal crashel és kilép? Próbáltam már azt amit Isty írt,hogy újra felmásoltam,de ugyanúgy fatalcrashelt csak máshol..Próbáltam átalakítani GOD-ba,úgy egy darabig megint jó volt,aztán megint fatal crash,letöltötte ncore-ról a GOD-osat,de azzal is ugyanez a helyzet...:S Amúgy ezt töltöttem le és ezzel próbáltam: Diablo_III_USA_RF_XBOX360-PROTOCOL

Próbáld meg az fsdét clearolni, esetleg ha nem megy utána sem próbálj TU-t leszedni(ha van egyáltalán)...csak ennyi ötletem van hirtelen
Vissza az elejére
Jack Bauer
2013 szept 08 v, 08:14
Regisztrált tag #9309
cipas írta ...

Jack Bauer írta ...

Sziasztok!

Próbáld meg az fsdét clearolni, esetleg ha nem megy utána sem próbálj TU-t leszedni(ha van egyáltalán)...csak ennyi ötletem van hirtelen

TU az van és azt már le is szedtem :S Clearelni,azt hogy érted? Mit töröljek honnan?:)
Vissza az elejére
NeoGara
2013 szept 08 v, 12:26

Regisztrált tag #8741
Regisztrált: 2012 aug 29 sze, 11:58
Lakóhely: Gara
Üzenetek: 719
A pénz az megoszlik a karaktereim között? Kezdtem egy 3. karaktert, és 3. szinten már volt nála 9000g.
Vissza az elejére
blaze
2013 szept 08 v, 13:11
Regisztrált tag #8208
Regisztrált: 2012 febr 29 sze, 17:21
Üzenetek: 230
igen, szoval okosan a shoppingolassal
tegnap linken jatszottam es lattam egy witch doktornak 2 skillje is be volt allitva, ami egy gombra esik.. ez hogy lehetseges?
Vissza az elejére
Rockatansky
2013 szept 08 v, 17:16
Regisztrált tag #8136
ActI befejezve, 17.szintig jutottam. A Butcher-t az 1-ben valahogy könnyebb volt megölni
Vissza az elejére
ommega70
2013 szept 08 v, 20:53
Regisztrált tag #7196
Regisztrált: 2011 júl 07 cs, 20:43
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 86
Hello

Anno, az "õs" idõkben, 96 végén én emiatt a stuff miatt telepítettem elõször Win95-öt a gépemre, mert ez volt az elsõ játék, ami nem ment DOS-alatt. HAtalmas élmény volt, napokig nem aludtunk, szinte ezzel keltünk, feküdtünk. Mára lehet jó, lehet kimagaslóan jó /nem az / elvesztette a varázsát. Semmi új, semmi korszakalkotó, csak egy ujabb rész.
Ez van
Vissza az elejére
NeoGara
2013 szept 08 v, 21:01

Regisztrált tag #8741
Regisztrált: 2012 aug 29 sze, 11:58
Lakóhely: Gara
Üzenetek: 719
Másnak meg az lenne baja, ha teljesen más lenne, mert akkor meg nem lenne Diablo
Nem lehet mindenkinek megfelelni.
Manapság korszakalkotó játékot készíteni?
Vissza az elejére
thod
2013 szept 08 v, 22:34
Regisztrált tag #8076
Regisztrált: 2012 jan 25 sze, 22:41
Üzenetek: 138
blaze írta ...

igen, szoval okosan a shoppingolassal
tegnap linken jatszottam es lattam egy witch doktornak 2 skillje is be volt allitva, ami egy gombra esik.. ez hogy lehetseges?

Beállítások között van 1 ilyen opció. Hirtelen meg nem mondom mi a neve pontosan, de ott keresd.
Vissza az elejére
loviati
2013 szept 09 h, 18:35
Regisztrált tag #6543
Regisztrált: 2010 dec 05 v, 16:13
Üzenetek: 83
Tegnap este sikerült normal fokozaton végigvinnem a játékot, 33-as szintre sikerült felfejlõdnöm. Ahhoz képest, hogy minden egyes kis zegzúgba bementem, nem tartott valami sokáig, ilyen téren kicsit csalódott vagyok, lehetett volna hosszabb is, bár nightmare fokozaton lehet már hosszabbnak fog tûnni!
A játék egyébként nagyon tetszett, grafika-irányítás-játékmenet minden rendben volt!
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF