X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
GTA 5
Oldal:  [1] 2 3 ... 63 64 65
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], Sentinel, BlackLord, RestasDH, Isty1974, NeoGara
Szerző Üzenet
Raid
2013 júl 03 sze, 16:09
Regisztrált tag #9793
Regisztrált: 2013 ápr 02 k, 11:30
Üzenetek: 2
vajon a gta 5-öt fogom tudni futtatni RGH-val mivel 2 lemezes lesz és az elsõ lemezt fel kell telepíteni a másodikról meg tudom futtatni a játékot így óldoták meg hogy ne kérjen egy bizonyos idõ után cd 2-öt
Vissza az elejére
Purczi
2013 júl 03 sze, 16:13
Regisztrált tag #3866
Regisztrált: 2008 szept 30 k, 10:09
Üzenetek: 56
Az RGH-val mindent tudsz futtatni, nem értem a kérdésedet. Eddig is voltak olyan játékok, amikhez "kellett" telepíteni (HD pack (battlefield 3), autó és pályacsomagok (Forza 4), multiplayer módok (Halo 4)), ezek általában úgy mûködtethetõk, mint a DLC-k, tehát belsõ tárhelyre kell másolni a telepítendõ tartalmat. Nem lesz gond, nyugi.
Vissza az elejére
kocka6
2013 júl 04 cs, 17:53
Regisztrált tag #9501
Regisztrált: 2013 jan 21 h, 03:04
Üzenetek: 1565
ennyi
Vissza az elejére
TON
2013 júl 07 v, 20:32
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
Regisztrált: 2009 nov 28 szo, 16:00
Lakóhely: Eger
Üzenetek: 1316
Azon gondolkoztam ma, hogy miért nem lehet minden játéknál úgy csinálni, hogy NINCS gameplay videó a megjelenés elõtt? Totálisan elkúrják ezzel is a játékipart. Régen sokkal jobban vártunk egy adott játékot.
Szóval a Rockstartól sokan példát vehetnének. Mondjuk nyilván tisztában vagyok azzal, hogy a játéknak nincs szüksége reklámra, hype-ra+a megjelenés elõtt akkora merketingbüdzsébõl gazdálkodhatnak mint 10 másik játék, de akkor is jó látni ezt.
Vissza az elejére
iW0LF
2013 júl 08 h, 17:39
Regisztrált tag #9867
Regisztrált: 2013 ápr 19 p, 00:21
Üzenetek: 40
holnap jön az elsõ gameplay

[ Módosítva 2013 júl 08 h, 17:40 ]
Vissza az elejére
TON
2013 júl 08 h, 18:51
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
iW0LF írta ...

holnap jön az elsõ gameplay

Nah tessék! Kellett nekem elszólni.............
A Rockstar is beállhat a sorba és bekaphatja. A megjelenésig kitolnak még 1 óra gameplayt és azzal gyönyörûen elkúrják a meglepetés erejét.
Vissza az elejére
Predator
2013 júl 08 h, 19:00
Regisztrált tag #5991
Regisztrált: 2010 jún 17 cs, 21:01
Üzenetek: 283
TON írta ...

Azon gondolkoztam ma, hogy miért nem lehet minden játéknál úgy csinálni, hogy NINCS gameplay videó a megjelenés elõtt? Totálisan elkúrják ezzel is a játékipart. Régen sokkal jobban vártunk egy adott játékot.
Szóval a Rockstartól sokan példát vehetnének. Mondjuk nyilván tisztában vagyok azzal, hogy a játéknak nincs szüksége reklámra, hype-ra+a megjelenés elõtt akkora merketingbüdzsébõl gazdálkodhatnak mint 10 másik játék, de akkor is jó látni ezt.

Oké , ez egy GTA-nál és pár ismertebb játéknál nem zsákbamacska , nagyjából tudjuk hogy jó lesz. De ha egy tök új cím a játék és nem mutatnak belõle gameplayt akkor hogy döntse el az ember hogy megveszi-e? Mert van aki megveszi. Sokba kerülnek a játékok , az embereknek dönteniük kell , hogy melyik a jobb. Igaz , én most Magyarországról beszélek , Amerikába biztos minden héten vesznek játékot. Na szó mi szó tudni kell az embernek hogy mire ad ki pénzt. Engem speciel nem zavar , de gondolom aki úgy gondolkodik mint te , és szereti a meglepetést az egyszerûen nem nézi meg!

[ Módosítva 2013 júl 08 h, 19:00 ]
Vissza az elejére
TON
2013 júl 08 h, 19:50
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
Predator írta ...

TON írta ...

Oké , ez egy GTA-nál és pár ismertebb játéknál nem zsákbamacska , nagyjából tudjuk hogy jó lesz. De ha egy tök új cím a játék és nem mutatnak belõle gameplayt akkor hogy döntse el az ember hogy megveszi-e? Mert van aki megveszi. Sokba kerülnek a játékok , az embereknek dönteniük kell , hogy melyik a jobb. Igaz , én most Magyarországról beszélek , Amerikába biztos minden héten vesznek játékot. Na szó mi szó tudni kell az embernek hogy mire ad ki pénzt. Engem speciel nem zavar , de gondolom aki úgy gondolkodik mint te , és szereti a meglepetést az egyszerûen nem nézi meg!

Annó a régi GTA-knál, játékoknál minimális gameplay volt. Egyébként azért vannak a premier játéktesztek a média részérõl ( illetve azért van maga a média ), hogy segítse a döntést, hogy kell az adott játék vagy sem Régebben így ment a dolog és mûködött. Sokkal jobban mint az utóbbi 5 évben.
Egyébként ha csak 1 perces, spoilermentes gameplay lesz, akkor az belefér. De attól tartok, hogy a megjelenésig még halom követi majd és az 10%-ot kapásból elvesz a játék élvezeti faktorából.

[ Módosítva 2013 júl 08 h, 20:18 ]
Vissza az elejére
Predator
2013 júl 08 h, 20:23
Regisztrált tag #5991
TON írta ...

Predator írta ...

TON írta ...

Annó a régi GTA-knál, játékoknál minimális gameplay volt. Egyébként azért vannak a premier játéktesztek a média részérõl ( illetve azért van maga a média ), hogy segítse a döntést, hogy kell az adott játék vagy sem Régebben így ment a dolog és mûködött. Sokkal jobban mint az utóbbi 5 évben.
Egyébként ha csak 1 perces, spoilermentes gameplay lesz, akkor az belefér. De attól tartok, hogy a megjelenésig még halom követi majd és az 10%-ot kapásból elvesz a játék élvezeti faktorából.

Van benne igazság azt tudom , hogy régi motoros vagy játékok terén , annyira régen én 17 éves fejjel nem tudom hogy mentek. Egyébként szerintem örüljünk ha ez az egy gameplay lesz , a Rockstar azért még marad Rockstar!
Vissza az elejére
[SoulHUNter]
2013 júl 08 h, 21:21
Regisztrált tag #7908
Regisztrált: 2011 dec 28 sze, 11:18
Üzenetek: 385
Ton: Ha zavar akkor ne nézzed meg! Nem kötelezõ! Így jó ahogy ez van. Megvan adva a választás joga, tehát fogyasztó döntheti el. Régen nem volt YouTube, most meg ez a legjobb hirdetési felület.
Vissza az elejére
Predator
2013 júl 08 h, 21:32
Regisztrált tag #5991
SoulHUNter írta ...

Ton: Ha zavar akkor ne nézzed meg! Nem kötelezõ! Így jó ahogy ez van. Megvan adva a választás joga, tehát fogyasztó döntheti el. Régen nem volt YouTube, most meg ez a legjobb hirdetési felület.

Na igen , de lassan már ezek a hirdetések az agyamra mennek!
Vissza az elejére
TON
2013 júl 08 h, 21:41
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
Én nem a magam nevében beszéltem hanem általánosságban. Én úgysem fogom megnézni, de nagyon sok olyan fiatal gyerek van aki nem tudja, hogy mi a jó neki és megnézegeti ezeket a gameplay videókat. Ezáltal pedig egy hosszabb gameplay videó esetében legalább 10%-ot veszít az adott játék az értékébõl, általa adott élménybõl. A Rockstar ezt a 10%-ot áldozta be a +10% profitért amit a gameplay videók által hozhat.
Ha jól emlékszem ( és általában jól szoktam ), akkor ez az elsõ GTA rész amelynél a megjelenés elõtt konkrét gameplay videót mutatnak. A Rockstar is elkúrvul és idomul a ribanc játékiparhoz
A tény ettõl még tény marad: én is nagyon várom a játékot mint eddig minden GTA-t.
Vissza az elejére
[SoulHUNter]
2013 júl 08 h, 22:27
Regisztrált tag #7908
Ton: Ha egy spoiler mentes részt szednek ki gameplay gyanánt, akkor szerintem azzal nem lehet semmi baj. Te is tudod jól, hogy manapság mennyi szemét, ratyi játék van. Ha nem lenne gameplay vagy demo, akkor a fogyasztók csak zsákbamacskákat vennének. Bár még talán így is....
Vissza az elejére
TON
2013 júl 08 h, 22:35
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
SoulHUNter írta ...

Ton: Ha egy spoiler mentes részt szednek ki gameplay gyanánt, akkor szerintem azzal nem lehet semmi baj. Te is tudod jól, hogy manapság mennyi szemét, ratyi játék van. Ha nem lenne gameplay vagy demo, akkor a fogyasztók csak zsákbamacskákat vennének. Bár még talán így is....

Ha csak egy rövid 30seces - 1perces, spoilermentes gameplay lesz, akkor ok, de nagyon gyanús nekem, hogy még rengeteg idõ van a megjelenésig és így akár több gameplay is kijöhet.
Szerintem pontosan a Rockstar játékoknál nem lenne szükség demo-ra, gameplayre mivel nehezen tudok olyan embert elképzelni, aki nem tudja mit vesz GTA név alatt. Aki nem ismeri az nem is a Földön él. A minõségre pedig garancia a több éves fejlesztés. Ehez jön hozzá, hogy az IGN, Gamespot és a Gametrailers már a premier napján Video Review-et dob ki, amely alapján szerintem tökéletesen meg lehet itélni, hogy valakinek kell az adott játék vagy sem. Mondhatnánk, hogy de mi van az elõrendelõkkel? Õket meg szerintem nem 1-2 gameplay videó fogja befolyásolni, mert már régesrégen eldöntötték, hogy a GTA5 kell nekik
Nah de inkább hagyjuk ezt a témát, mert a játékipar elkurvulása egy összetett dolog és nem is magáról a GTA5 játékról szól
Vissza az elejére
[SoulHUNter]
2013 júl 08 h, 23:15
Regisztrált tag #7908
...

[ Módosítva 2013 júl 08 h, 23:17 ]
Vissza az elejére
[SoulHUNter]
2013 júl 08 h, 23:16
Regisztrált tag #7908
TON írta ...

SoulHUNter írta ...

Ha csak egy rövid 30seces - 1perces, spoilermentes gameplay lesz, akkor ok, de nagyon gyanús nekem, hogy még rengeteg idõ van a megjelenésig és így akár több gameplay is kijöhet.
Szerintem pontosan a Rockstar játékoknál nem lenne szükség demo-ra, gameplayre mivel nehezen tudok olyan embert elképzelni, aki nem tudja mit vesz GTA név alatt. Aki nem ismeri az nem is a Földön él. A minõségre pedig garancia a több éves fejlesztés. Ehez jön hozzá, hogy az IGN, Gamespot és a Gametrailers már a premier napján Video Review-et dob ki, amely alapján szerintem tökéletesen meg lehet itélni, hogy valakinek kell az adott játék vagy sem. Mondhatnánk, hogy de mi van az elõrendelõkkel? Õket meg szerintem nem 1-2 gameplay videó fogja befolyásolni, mert már régesrégen eldöntötték, hogy a GTA5 kell nekik
Nah de inkább hagyjuk ezt a témát, mert a játékipar elkurvulása egy összetett dolog és nem is magáról a GTA5 játékról szól

Jogos! Véleményt cseréltünk. Uh szerintem ha rársz törölgethetnéd is ami nem ide való. pl ezt a kommentet
Vissza az elejére
Predator
2013 júl 09 k, 19:57
Regisztrált tag #5991
ATOMZSILETT!

KATT IDE
Vissza az elejére
Sztalker762
2013 júl 11 cs, 11:05
Regisztrált tag #9301
Regisztrált: 2012 dec 22 szo, 19:25
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 186
Egy csomó infó van a játékról: KATT IDE
Vissza az elejére
NeoGara
2013 júl 11 cs, 11:10

Regisztrált tag #8741
Regisztrált: 2012 aug 29 sze, 11:58
Lakóhely: Gara
Üzenetek: 719
Tetszik ez a sok részlet! A GTA IV nekem lapos volt a SanAndreashoz képest.
Vissza az elejére
Isty1974
2013 aug 05 h, 18:58
isty1974

Regisztrált tag #7895
Regisztrált: 2011 dec 26 h, 19:16
Lakóhely: Island Saint Nicholas
Üzenetek: 2465
Vissza az elejére
dhoffmann
2013 aug 11 v, 13:37

Regisztrált tag #295
Regisztrált: 2006 aug 25 p, 12:36
Üzenetek: 959
Állitolag ps3as verziot latni az ingameben! Vajon miert dontott igy a rockstar? Lehet jobb lesz ps3ra?
Vissza az elejére
demeterf
2013 aug 11 v, 13:51
Regisztrált tag #7760
Regisztrált: 2011 dec 07 sze, 21:08
Üzenetek: 82
Nagy különbség nem lesz. L.A Noire is elméletileg ps3-ra kicsit szebb, de nekem Xboxon is tetszik.
Vissza az elejére
dhoffmann
2013 aug 11 v, 17:23

Regisztrált tag #295
A Red Dead(nagy betûs game) a generáció eddigi legjobbja(szerintem, meg sokak szerint) a360on lett a jobb! Simabb frame es nagyobb felbontas miatt! A gta4-nel megoszlik, az egyiken a frame stabil a masikon a felbontas szebb. Hat kurvara kivancsi vagyok a gta5re, mert ket konzolom van es tuti veszek gta5ot csak nem tudom hogy mire!:)
Vissza az elejére
Shadows
2013 aug 11 v, 19:27
Regisztrált tag #8195
Regisztrált: 2012 febr 26 v, 21:26
Üzenetek: 102
dhoffmann írta ...

Állitolag ps3as verziot latni az ingameben! Vajon miert dontott igy a rockstar? Lehet jobb lesz ps3ra?

Komoly ? Azta, most még jobban várom, azt hittem next gen-rõl csinálták a gameplayt.
Vissza az elejére
DriftRX
2013 aug 12 h, 11:18
Regisztrált tag #9912
Regisztrált: 2013 máj 05 v, 10:47
Lakóhely: Madocsa
Üzenetek: 80
Akit érdekel és még nem látta a térképet nézze meg neten. Egész jó bár képrõl kicsinek tûnik de attól függetlenül élesben biztos nagyobbnak lehet majd érezni .
Vissza az elejére
hajdu16
2013 aug 12 h, 11:31
Regisztrált tag #5880
Regisztrált: 2010 ápr 21 sze, 16:42
Lakóhely: Dombóvár
Üzenetek: 539
Imádom L.A.-t Szóval ez a játék KELL nekem!!
Vissza az elejére
dhoffmann
2013 aug 12 h, 16:47

Regisztrált tag #295
Shadows írta ...

dhoffmann írta ...

Komoly ? Azta, most még jobban várom, azt hittem next gen-rõl csinálták a gameplayt.

A GTA5 nem jön ki Next genre, max majd Pc-re egyszer. Úgy érzem hogy Ps3as lesz a tuti, egyébként nem azt tette volna ki a Rockstar!
Vissza az elejére
Shadows
2013 aug 12 h, 17:43
Regisztrált tag #8195
Regisztrált: 2012 febr 26 v, 21:26
Üzenetek: 102
dhoffmann írta ...

Shadows írta ...

dhoffmann írta ...

A GTA5 nem jön ki Next genre, max majd Pc-re egyszer. Úgy érzem hogy Ps3as lesz a tuti, egyébként nem azt tette volna ki a Rockstar!

Értem Az nem baj, van itthon az is, csak ahhoz akkor meg kell venni a lemezt
Vissza az elejére
dhoffmann
2013 aug 12 h, 17:57

Regisztrált tag #295
Shadows írta ...

dhoffmann írta ...

Shadows írta ...

dhoffmann írta ...

Értem Az nem baj, van itthon az is, csak ahhoz akkor meg kell venni a lemezt

Hahaha hát igen!!!
Vissza az elejére
Predator
2013 aug 12 h, 21:02
Regisztrált tag #5991
Augusztus 15-én videó a multiról.
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2 3 ... 63 64 65  

Ugrás:     Vissza az elejére