X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Aliens: Colonial Marines és Alien: Isolation
Oldal:  1 [2] 3 4 5
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], Sentinel, BlackLord, RestasDH, Isty1974, NeoGara
Szerző Üzenet
neuroflex
2013 febr 14 cs, 05:18
Regisztrált tag #3121
Regisztrált: 2008 ápr 06 v, 16:54
Üzenetek: 1431
jó,hát a gémkapcsot hagyjuk....

amúgy áruld már el légy szíves,hogy mit szeretsz ezen az ipari hulladékon
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 14 cs, 07:33
isty1974

Regisztrált tag #7895
Regisztrált: 2011 dec 26 h, 19:16
Lakóhely: Island Saint Nicholas
Üzenetek: 2465
...ez korosztályos...
...csak, h stílszerû maradjak...

Sokan lehúzák a prométheuszt is. Mert nem értették. A design elemeket, vonalakat kellett elé építeni az 1979-es elsõ résznek...

Aki "ezen nõtt fel" és ismeri a történeteket és a predátoros oldal irányokat, az érti hova helyezze el ezt a két dolgot. A filmet és a játékot.

Egyszerû a válaszom, több szempontból nézek egy játékot és nem összehasonlítom másikkal.

Szeretem a sci-fi-t és a Giger féle design világot, amit többé kevésbé jól valósítottak meg!
Annak ellenére, hogy nem a legújabb grafikai engine-t használták XBOX 360-on, amit csak sajnálok

Az AI is sajna néhol gyenge, és örülök a TU2-nek. Ezért eleve a hardon nyomtam.

Nekem a filmek féle hangulat pedig átjött. Néha csak zavart de nem bántott a bug. Olyan mint a baki a filmben, h belóg a kamera.

Próbáltad volna ki sötétben, 42"-on és Dolby Headsettel nyomni... A mozgás keresõ füldebe pittyeg...

Kb. ennyi.
Vissza az elejére
racerx
2013 febr 14 cs, 07:43
Regisztrált tag #5425
Regisztrált: 2009 nov 18 sze, 20:29
Üzenetek: 92
KATT IDE
Érdemes megnézni.. És ezt akkor hogy?? Totálisan érthetetlen ennek fényében az egész!!
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 14 cs, 09:02
isty1974

Regisztrált tag #7895
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 14 cs, 09:09
isty1974

Regisztrált tag #7895
racerx írta ...

KATT IDE
Érdemes megnézni.. És ezt akkor hogy?? Totálisan érthetetlen ennek fényében az egész!!

Hát igen... ez az összehasonlítás jól megfogja, hogy a DEMO-ban ígérteknek semmi köze nincs a kiadotthoz.

A video is errõl szólt: mi történt az A:CM-el? Egy jóval horrorisztikusabb, izgalmasabb anyagot láthattunk a DEMO-ban...

Ennyit számít, hogy kinek a kezébe kerül és milyen grafikai engine-t használnak....

Ettõl még szeretnetõ a story, a producerek meg kapják be!

Csak remélhetem, hogy 720-on lesz remake...
Vissza az elejére
Aranyember
2013 febr 14 cs, 10:43
Regisztrált tag #7476
Regisztrált: 2011 okt 21 p, 15:43
Üzenetek: 542
Én olyan 15 percet játszottam vele, de szerintem nem lehet akkora gáz, mint írjátok. Oké, nem olyan szép mint kellene, de engem ez túlzottan nem érdekel, legalább nem akad, mint az elõzõ alienes játék Ott eldobtunk egy flare-t aztán majdnem meghalt az egész. Kicsit hentelésbe megy át, de annyi baj legyen, szerintem végigszaladok rajta.
Vissza az elejére
racerx
2013 febr 14 cs, 10:48
Regisztrált tag #5425
Regisztrált: 2009 nov 18 sze, 20:29
Üzenetek: 92
Hát igen... ez az összehasonlítás jól megfogja, hogy a DEMO-ban ígérteknek semmi köze nincs a kiadotthoz.

A video is errõl szólt: mi történt az A:CM-el? Egy jóval horrorisztikusabb, izgalmasabb anyagot láthattunk a DEMO-ban...

Ennyit számít, hogy kinek a kezébe kerül és milyen grafikai engine-t használnak....

Ettõl még szeretnetõ a story, a producerek meg kapják be!

Csak remélhetem, hogy 720-on lesz remake...
[/quote1360835150]

Szerintem az edzsin ugyanaz, csak jóval kevesebb ficsört raktak bele (dinamikus fények, robbanás stb.) Nem vagyok szakértõ , de olyan mintha a demo directx11 es változat, a játék meg directx6 . Na meg a pályák se ugyanazok. Egyszóval érthetetlen

[ Módosítva 2013 febr 14 cs, 10:53 ]
Vissza az elejére
TON
2013 febr 14 cs, 12:58
Retro mániákus!
Regisztrált tag #5464
Regisztrált: 2009 nov 28 szo, 16:00
Lakóhely: Eger
Üzenetek: 1316
Isty1974 írta ...

...értem én, hogy majdnem egyedül vagyok ennek a játéknak a szeretetével...
...és még csak nem is fizetnek érte...
...nem baj, én a híreket akkor is fogom tolni elkötelezetlenül elkötelezve ebbe topicba!

Úgy vagy a játékkal mint én a Dark Souls-al Mindig tolom a róla szóló híreket az adott topicban, de kb rajtam meg egy darkfire nevû felhasználón kívül senkit nem érdekel Tartsunk ki és pumpáljuk a híreket
Vissza az elejére
mraxeel
2013 febr 14 cs, 14:22
Regisztrált tag #8668
Regisztrált: 2012 aug 03 p, 01:33
Üzenetek: 71
hát nem akarok olyat írni ami istynek nem fog tetszeni mert hálás vagyok a munkásságáért de sajnos osztanom kell az elõttem szólok véleményét. ez a játék 1 darab kaki :/ rég vártam ennyire játékot de ennyire is rég csalódtam. a grafikát még elnézném mert nem vagyok grafika buzi de akkor is ha 1 játék grafja rossz eltudom nézno de ha éátom h igénytelen azt nem igazán. itt arról van szó hogy 1 nagyon nagyon régi motorra (mondjuk unreal szal nem értem h sikerült ilyenre...) húzták rá a játékot ami eléggé igénytelen dolog. emellett a bugok halmaza szánalmas. az hogy kb a a bescriptel mozgások is kb 1 v 2 mozgást tartalmaznak is elég gáz. ilyet a feláldozhatok 2 játéknál láttam hogy a halálok meg az egész mozgás scroptelése 1-2 mozgásból állt de ott megértettem mert az egész játék ilyen arcade. emellett meghalni se sikerült csak annak köszönhetõen hogy a modern molotov koktél szerû gránátot nem lehet normálisan eldobni anélkül hogy meghalnél mert elõttem robban fel úgy hogy nincs elõttem semmi... ehhez hozzákön hogy immortalok a társaim. aminek örülök mert legalább megmenekül a világ az alien támadástól ha ilyen tökéletes katonák vannak. de ezeknek a tökéletes katonáknak annyi eszük sincs mint 1 patkánynak. az legalább tudja hogy ha fáj akkor arra nem megy... itt ilyen nincs. az is illúzió romboló volt hogy szemeztünk 1 aliennel romantika minden megvolt... meg s támadott. sorolhatnám tovább de felesleges, 1 AAA címtõl nem ezt várnám. itthon megvan eredetibe a régi AvsP játék az több félelmet generált bennem... itt olyan érzésem volt mintha COD oznék mentem és öltem félelem semmi...
Vissza az elejére
mraxeel
2013 febr 14 cs, 14:35
Regisztrált tag #8668
Regisztrált: 2012 aug 03 p, 01:33
Üzenetek: 71
KATT IDE

különbség a demo és a "kész" háték közt... ég és föld mintha nem is ugyan az lenne..

[ Módosítva 2013 febr 14 cs, 14:39 ]
Vissza az elejére
neuroflex
2013 febr 14 cs, 16:59
Regisztrált tag #3121
Regisztrált: 2008 ápr 06 v, 16:54
Üzenetek: 1431
Isty1974 írta ...

...ez korosztályos...

Sokan lehúzák a prométheuszt is. Mert nem értették. A design elemeket, vonalakat kellett elé építeni az 1979-es elsõ résznek...

Aki "ezen nõtt fel" és ismeri a történeteket és a predátoros oldal irányokat, az érti hova helyezze el ezt a két dolgot. A filmet és a játékot.

Egyszerû a válaszom, több szempontból nézek egy játékot és nem összehasonlítom másikkal.

Szeretem a sci-fi-t és a Giger féle design világot, amit többé kevésbé jól valósítottak meg!
Annak ellenére, hogy nem a legújabb grafikai engine-t használták XBOX 360-on, amit csak sajnálok

Nekem a filmek féle hangulat pedig átjött. Néha csak zavart de nem bántott a bug. Olyan mint a baki a filmben, h belóg a kamera.

Próbáltad volna ki sötétben, 42"-on és Dolby Headsettel nyomni... A mozgás keresõ füldebe pittyeg...

Kb. ennyi.

a prometheuszt nem azért húzták le,mert nem értetteék,hname mert sokkal több kérdést vet fel,mint amire választ ad. kell belõle 2. rész,mert ez így ebben a formában nagyon kevés.
csak 6 év van köztünk és hidd el én is ugyanúgy szeretem a filmeket - a 2õt 7 vagy 8 évesen láttam alámondásos német verzióban - (leszámítva a 4et és az AvP-s borzalmakat),de ez a játék az egész meggyalázása. fan-nak tartom magam,de nem vagyok hülye,hogy csak ezért pénzt adjak egy szemétért.

inkább abból a pénzbõl elgondolkodom,hogy lehet kéne 1 alien a lábamra

amúgy meg pl az avp-t olvastam könyvben és anno az alien 4et is,de azok nem azok voltak,amikbõl azok a "remek" filmek készültek.

[ Módosítva 2013 febr 14 cs, 17:00 ]
Vissza az elejére
Sentinel
2013 febr 14 cs, 17:35
Sentinel

Regisztrált tag #305
Regisztrált: 2006 aug 29 k, 01:00
Lakóhely: youtube.com/tivikemajom
Üzenetek: 1325
racerx írta ...

KATT IDE

Pontosan errõl beszéltem A Demo alapján nekem nagyon tetszett, a tényleges játék egyáltalán nem ilyen
Vissza az elejére
Adamsfamily
2013 febr 14 cs, 19:08
Regisztrált tag #5607
Regisztrált: 2010 jan 03 v, 22:39
Üzenetek: 262
Nem tudom,hogy mit csináltak ezzel a játékkal.Mindenesetre érdekes,hogy a demo mennyiben eltér a végsõ verziótól.Az ember sok mindenre számítana,de arra egyáltalán nem,hogy a demo szebb,mint a teljes játék.
Vissza az elejére
vohriess
2013 febr 14 cs, 19:52
Regisztrált tag #9567
Regisztrált: 2013 febr 03 v, 14:48
Üzenetek: 52
Gyerekek mi történhetett??? Hát basszus a DEMO valami oltári a végleges meg olyan mint valami fejlesztés alatt álló béta verzió!
.
.
.
.
Közben látom a Gamekapocs kirakta a hivatalos választ a nagy felháborodásra és igencsak eltoltak mindent! Szóval nagy a botrány!
KATT IDE

[ Módosítva 2013 febr 14 cs, 20:01 ]
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 14 cs, 20:14
isty1974

Regisztrált tag #7895
vohriess írta ...

Gyerekek mi történhetett??? Hát basszus a DEMO valami oltári a végleges meg olyan mint valami fejlesztés alatt álló béta verzió!
.
.
.
.
Közben látom a Gamekapocs kirakta a hivatalos választ a nagy felháborodásra és igencsak eltoltak mindent! Szóval nagy a botrány!
KATT IDE

A nemzetközi sajtó alaposan szétkapta az Aliens: Colonial Marinest, a fejlesztés körül botrányokról is sorra túrja elõ az információkat. Most egy összehasonlító videó érkezett, ami a játékot és a nála jóval szebb demót mutatja be.

A végeredmény valóban megdöbbentõ, úgy fest, a Gearbox tudatosan kicsinosította a játék kiállításokra és sajtórendezvényekre szánt demóját, amivel alapvetõen nem lenne gond, csakhogy a különbség óriási ahhoz képest, amit a végleges játék látványvilága ad a játékosoknak. A videót daenath küldte be, köszönjük!

Közben új részleteket láttak napvilágot a játék fejlesztésének háttértörténetérõl. Noha maga a Sega is tagadta a vádakat, hogy az Aliens: Colonial Marines kampányának fejlesztése túlnyomórészt a TimeGate-re hárult volna, a Redditen egy névtelen felhasználó csakugyan arról írt, hogy nem ment minden rendben a játék készültekor.

Az informátor állítólag másfél évet dolgozott a projekten, és szerinte már ott elkezdõdtek a problémák, hogy a Sega idõ elõtt jelentette be a játékot. Mint ismert, a 2006-os leleplezés alkalmával a kiadó éppen csak megszerezte az Aliens jogait, illetve alig állapodott meg a Gearboxszal a fejlesztésrõl, a tényleges munkálatok el sem kezdõdtek.

És utána sem lett jobb a helyzet. Hiába készült a játék, a Gearbox minden adódó alkalommal (Borderlands, Duke Nukem Forever) félretette a projekt, majd mikor újra nekiállt, alaposan belenyúlt a tartalmi részbe. A Segának nem tetszett az ezzel járó folyamatos csúszás, ezért a Gearbox külsõs cégeknek szervezte ki a játék fejlesztését: az új felállás szerint a TimeGate csinálta a single nagy részét, a Gearboxé volt a multiplayer, a Demiurge és a Nerve pedig a DLC-ket hegesztette.

A Gearbox legtöbb munkatársa ezzel párhuzamosan a Borderlands 2-n dolgozhatott. Mikor az a játék megjelent, a TimeGate már készen volt a kampány "85 százalékával", viszont a Gearbox szörnyülködve nézte a végeredményt. A Gearbox megpróbált belenyúlni itt-ott a projektbe, a határidõ viszont vészesen közeledett...

Vissza az elejére
[SoulHUNter]
2013 febr 14 cs, 21:12
Regisztrált tag #7908
Regisztrált: 2011 dec 28 sze, 11:18
Üzenetek: 385
Isty, az a baj, hogy ez egy nagy kamu!!! Ha bedõlt a dolog, könnyû másra kenni. Én tuti nem adnám a nevemet olyan munkához ami szar! Fõleg ha még tudok is róla, hogy szar! Ezzel így van a Gearbox is, mivel ez a preztisükbe kerülne(került)!!! És most szerintem sokan csalódtak bennük.
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 14 cs, 21:22
isty1974

Regisztrált tag #7895
A régi jó finomított verziójú közmondás szerint : "aki sárral dobálózik, maga is saras lesz"...

...amúgy meg: a fórum 70 feletti hozzá szólása és 2300 feletti olvasás száma: jelent valamit lássuk be!

[ Módosítva 2013 febr 14 cs, 21:22 ]
Vissza az elejére
[SoulHUNter]
2013 febr 14 cs, 21:49
Regisztrált tag #7908
Regisztrált: 2011 dec 28 sze, 11:18
Üzenetek: 385
Persze hogy jelent valamit, mivel soka Alien fan és szimpatizáns. De a coop miatt azért sokan közölünk tolni fogja, köztük én is.

[ Módosítva 2013 febr 14 cs, 21:49 ]
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 15 p, 06:21
isty1974

Regisztrált tag #7895
SoulHUNter írta ...

Persze hogy jelent valamit, mivel soka Alien fan és szimpatizáns. De a coop miatt azért sokan közölünk tolni fogja, köztük én is.

A ccopot és a multit tolom természetesen ha idõm engedi!
Vissza az elejére
robi79
2013 febr 15 p, 06:59
Regisztrált tag #3807
Regisztrált: 2008 szept 22 h, 07:21
Lakóhely: Nyí­regyháza
Üzenetek: 307
Detto, single-be egy percet nem játszanék vele, de coop-ba már 2x végigtoltam.
Vissza az elejére
vohriess
2013 febr 15 p, 10:34
Regisztrált tag #9567
Srácok! Ez fájni fog, nekem is fájt
KATT IDE
Vissza az elejére
Caveirinha
2013 febr 15 p, 12:46
Regisztrált tag #9012
Regisztrált: 2012 nov 01 cs, 12:00
Üzenetek: 17
Isty1974 írta ...

...ez korosztályos...

Kb. ennyi.

Sztem pont azok húzzák le a játékot(és az említett prometheus filmet is),akik az alien filmeken nõttek fel(köztük én is) Én tényleg szemet tudnék hunyni a grafika és a rengeteg bug/glitch halmaz fölött(istenem bár ennyi lenne a hiba az egészben),de az ostoba logikátlan történetet már nem nyelem le,ahogy azt sem,h felmerülõ kérdéseket a szõnyeg alá söpörték benne...
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 15 p, 15:01
isty1974

Regisztrált tag #7895
...ezekért a nyitott dolgokért várhatunk újabb részeket, kiegészítõket, film és játék tekintetében egyaránt!

Azért mert mindenki szídja, attól én még kiállok mellette és errõl ne akarjatok meggyõzni, úgy sem sikerül! Megjegyzem PS3-as verzióról még senki sem írt -rendesen- ezen a fórumon!

A kifejtés nélküli "szar" szót bárki letudja írni. Várjuk a cikkszerû, válógatott szavú, kultúrált hozzászólásokat is!
"Jók" azok a rövid 3-4 mondatos hozzászólások... a majd én megmondom, beszólok stílus...
Nekem nem kell megmagyarázni, meg beszólni! Viccess... mintha én írtam volna és vettem volna el a pénzed a játékért... Rajtam kéritek számon a program sikertelenségét!?

Lehet felmenni a gyártó honlapjára -miután megvettétek- és lehet csapkodni az asztalt! Bár Hungary-ban még a pénzed se kapod vissza...

Ha nem tetszik, seed után nyugodtan töröld, a boxodról is...

Én várom a DLC-ket és TU-kat rendíthetetlenül!

[ Módosítva 2013 febr 15 p, 15:01 ]
Vissza az elejére
vohriess
2013 febr 15 p, 19:02
Regisztrált tag #9567
Hát én újra nekiálltam, mondom második nekifutás de könnyesre röhögtem magam a sok hibától és akkor még ez is : KATT IDE
Vissza az elejére
lilsnoop
2013 febr 15 p, 20:27
Regisztrált tag #6698
Regisztrált: 2011 jan 08 szo, 22:36
Üzenetek: 143
Én teljes mértékben egyetértek Istyvel abból a szempontból,h ha egy játék bármi miatt megfog,mondhat bárki bármit,akkor is végig tolom.Példa rá mondjuk az Arkham City.A haveri körömben senki nem játszott vele,mert h az milyen szar,én pedig játszottam vele 20 órát.Ellenpélda pedig a Borderlands.Nem hiszem,h valaha fogok vele játszani,de nem azért,mert kapásból rá vágtam,h szar.Kipróbáltam,nem az én világom és kész.Éppen ezért meg tudom érteni Ton rajongását is a Dark Soul iránt,bár én nem tudnák 100 órát játsazani egy játékkal
Talán az rgh korszakkal egy kicsit el is vagyunk kényeztetve,kevésbé értékeljük a játékokat,mert könnyen jutunk hozzá.
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 15 p, 21:59
isty1974

Regisztrált tag #7895
lilsnoop írta ...

Én teljes mértékben egyetértek Istyvel abból a szempontból,h ha egy játék bármi miatt megfog,mondhat bárki bármit,akkor is végig tolom.Példa rá mondjuk az Arkham City.A haveri körömben senki nem játszott vele,mert h az milyen szar,én pedig játszottam vele 20 órát.Ellenpélda pedig a Borderlands.Nem hiszem,h valaha fogok vele játszani,de nem azért,mert kapásból rá vágtam,h szar.Kipróbáltam,nem az én világom és kész.Éppen ezért meg tudom érteni Ton rajongását is a Dark Soul iránt,bár én nem tudnák 100 órát játsazani egy játékkal
Talán az rgh korszakkal egy kicsit el is vagyunk kényeztetve,kevésbé értékeljük a játékokat,mert könnyen jutunk hozzá.

KÖSZÖNÖM!!!!!!! VÉGRE VALAKI MEGÉRT!!!!!!!!!
Vissza az elejére
lilsnoop
2013 febr 15 p, 22:40
Regisztrált tag #6698
Regisztrált: 2011 jan 08 szo, 22:36
Üzenetek: 143
Isty1974 írta ...

lilsnoop írta ...

KÖSZÖNÖM!!!!!!! VÉGRE VALAKI MEGÉRT!!!!!!!!!

Nincs mit,csak a véleményem írtam le:) Egyébként engem sem zavar különösebben,ha bugos néhol egy játék.Az AC3 is igen bugos volt és mégis nekem az utóbbi idõk legjobb játéka.Az AI pedig rengeteg játékban csak a szükséges rossz,szóval ezen is kár idegeskedni.
De mostmár esküszöm kipróbálom én is,eddig nem igazán volt idõm rá

Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 16 szo, 07:00
isty1974

Regisztrált tag #7895
Szolgálati közlemény:
  • Aliens - Colonial Marines - S.H.A.R.P. Stick weapon DLC

UPDATE: úgy tûnik ettõl FCI-t dob, még átnevezve is...
  • Aliens - Colonial Marines - Monster Customization Skin DLC

[ Módosítva 2013 febr 19 k, 23:03 ]
Vissza az elejére
Isty1974
2013 febr 19 k, 13:47
isty1974

Regisztrált tag #7895
KATT IDE

[ Módosítva 2013 febr 19 k, 14:45 ]