X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Dark Souls
Oldal:  [1] 2 3 4 5
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], Sentinel, BlackLord, RestasDH, Isty1974, NeoGara
Szerző Üzenet
Zsiga1980
2011 szept 26 h, 09:23
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Regisztrált: 2007 nov 04 v, 12:48
Üzenetek: 719
Íme a Skyrim ellenfele. Nem sokára a boltokban október 4-én.
Fantasy RPG. Hatalmas világ. ON-LINE MULTIPLAYER. CO-OP!
Szép grafika, tetszetõs harcrendszer. Persze a puding próbája mindig az evés lesz...

Öt érv az IGN oldaláról miért is lehet jobb ez a játék mint a Bethesda szintén mesteri alkotása:
KATT IDE

Hivatalos oldal

KATT IDE

Videók

Trailer:
KATT IDE

Gameplay:
KATT IDE
Vissza az elejére
Csu-Pisti
2011 szept 26 h, 10:01
Regisztrált tag #288
Regisztrált: 2006 aug 23 sze, 20:34
Lakóhely: Debrecen / Hajdúszoboszló
Üzenetek: 523
Nekem erõs kétségeim vannak, mert láttam ezt belõlle: KATT IDE
Ezek alapján a Skyrim cipõjét sem kötheti be, nemhogy a nyomába érjen....
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 26 h, 13:35
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Egyelõre videókból ítélkezünk. Kétségeim nekem a Skyrim-el is vannak..amíg nem próbáltam addig nem mennék bele semmilyen határozott kritikába egyik játékkal sem.
Igazából a Fallout 3 egy remekmû..mégsem ösztönöz engem annyira egy-egy újrajátszásra mint a Mass Effect sorozat pedig abban sincs multi... Ne kérdezd miért - talán a coop hiánya miatt..még akkor is ha a sztori klasszikusan is csak egy emberrõl szólt...a fantasy-t is ugyan úgy szeretem legalább mint a Sci-fi-t. Valahogy az Oblivionnal is így voltam. A fõ sztorit végig sem nyomtam..de megcsináltam egy rakat mellékküldetést vagy 150 játékórával..kimaxoltam egy karaktert de nincs az az isten, hogy elõvegyem újra. Pedig elõvenném ha egy haverral kellene átvágni egy esõs estén az erdõben szörnyek hadával küzdve..

A Skyrim-el is ez a félelmem van. Hogy nagyon szép lesz nagyon magával ragadó de nem tudom meddig tart ki majd ez az élmény. Folyamatosan ugyan azt rendszert látom a "hús" mögött mint a Fallout 3-ban.
Mert arra épül az egész. Ezzel nincs is semmi baj. Mert a rendszer jó szép és mûködik..Fallout 3 bizonyította. A körítés pedig más...de nekem viszonylag hamar alábbhagyhat a tartóssága.

Nyilván mások az igényeink másképpen nézünk ezekre a játékokra..kinek mi a fontos.

[ Módosítva 2011 szept 26 h, 13:38 ]
Vissza az elejére
neuroflex
2011 szept 26 h, 14:08
Regisztrált tag #3121
Regisztrált: 2008 ápr 06 v, 14:54
Üzenetek: 1431
ott a pont Zsigánál. ez sokkal jobban izgat,mint a Skyrim az online miatt.
mert nekem is az a bajom vele,hogy elkódorgok a Skyrimben,de egy idõ után unalmas egyedül,hiába jön majd tengernyi dlc hozzá

és szerintem teljesen rendben van :
KATT IDE

[ Módosítva 2011 szept 26 h, 14:13 ]
Vissza az elejére
Sentinel
2011 szept 26 h, 18:20
Sentinel

Regisztrált tag #305
Regisztrált: 2006 aug 28 h, 23:00
Lakóhely: youtube.com/tivikemajom
Üzenetek: 1325
Mindig csak az online mi? Szerintem ha online akkor Cod, L4D, esetleg Gears de abbol is csak horda ill. Beast mode, mar a Borderlands is necces volt kicsit, a fejlodesek miatt. Egyszeruen elkepzelhetetlen hogy egy magasabb szintu karakterrel ugyanolyan jatekelmenyt kapsz mint egy alacsonyabbal egyszerre jatsszva, lasd Dead Island. Mmorpgnel kijott ez, lasd Anarchy Online, amikor vittek minket farmolni de persze az egyetlen jatekelmeny az xp volt, az meg ugye igy semmit sem er. Kinek a pap...
Ja es ez a japan fejlesztesu jatek kelet vs nyugat, nem kerdes hogy Skyrim...

[ Módosítva 2011 szept 26 h, 18:26 ]
Vissza az elejére
neuroflex
2011 szept 26 h, 18:27
Regisztrált tag #3121
de 1 fantasy rpg-nél szerintem más a helyzet. pl. ha Zsigával nyomnánk és mondjuk teljesen más karakter van (más kaszt,képesség,stb) , akkor nagyon jó lehet. még,ha mondjuk én gyengébb is valaki,mert olyan skill-je van ami a másiknak nincs
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 26 h, 21:17
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
A Doom multija óta olyan potenciál van a közös játékban vagy a Never Winter Nights közös co-opja óta ami szintezéssel is teljesen rendben volt...Normális haverokkal kell játszani ezeket a meséket és semmi baj nem lesz a szintezéssel. Viszont így sokkal nagyobb élményt nyújt és sokkal többet ki lehet hozni a játékból is.
Vissza az elejére
neuroflex
2011 szept 26 h, 21:38
Regisztrált tag #3121
a japó játékok nagyon jók
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 27 k, 08:20
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
ízelítõ a nem sokára megjelenõ teszthez:

KATT IDE
Vissza az elejére
Sentinel
2011 szept 27 k, 11:12
Sentinel

Regisztrált tag #305
Ok, nem elképzelhetetlen a jó játékmenet, de nagyon ritka. Pusztán azért is, mert mikor fogtok tegyük fel Zsigával találni közösen 50 órát amit beletoltok a játékba? Esetleg egy Fallout 3 ba 170 órát? Ez lehetetlen, ezért dobják el az ötletet mindig. Nincs olyan hogy szintlépés után mindketten jól szórakoztok. Zsiga megy egy 30. szintû barbárral, szétcsapja a 30 as szintû ellenfeleket, amik hordákban jönnek rátok. Neuro megy egy 11. szintû mágussal, ilyen szinten kb annyit érnek a varázslatai mint egy fülemüle a tornádóban, gyakorlatilag prüttyög a varázspálcájával, de sebezni egy 30 as ellenfelen minimálisat fog. Próbáljátok ki a Dead Islandet ha mondjuk 10. szintûek vagytok egy 35. szintûvel. Izgalmas nagyon. Fordítva pedig igazából nem kapsz xp-t ha alacsonyabb szintû a partner és ez is idegesítõ lehet mert csak pocsékolod az idõdet. Más lenne a helyzet, ha ez egy mmorpg lenne. Na, ekkor már van értelme a szintkülönbségnek, hiszen nem fõküldi hanem Dungeonok vannak, amiket bizonyos szint után meglátogathatsz. Nem tudom hogy a Dark Soul ilyesmi e, de tuti hogy nem. Ne legyen igazam, felõlem jó játék lehet, de hogy a Skyrim nyomába nem ér azt most megmondom A japó játékokról pedig annyit, hogy kell hozzá némi szemlélet hogy szeresd, én utálom õket, nem tudok azonosulni a japán életfelfogással, az idióta perverz, kislányokra gerjedõ grafikusokkal és mangaszerû ábrázolásmóddal. Ezért szeretem a nyugati játékokat, ahol europid emberek vannak, számomra ismerhetõ problémákkal, életvitellel. Mass Effect pl, nyugati felfogás, nyugati játékmenet, nyugati hõsök igazi klasszikus. Heavy Rain, japán felfogás, japán játékmenet, 5 percig bírtam annyira f@s játék, Metal Gear Solid 4, japán játék, japán felfogás, japán karakterek, ( többség) órás átvezetõ videók, számomra 10/1 es játék, annyira rossz hogy nem bírtam csak pár percig. Oblivion, európai felfogás, nincs benne japán szemlélet, tökéletes játék, Sorolhatnám, de aki játszott már ilyen játékokkal úgyis tudja mi a különbség egy Infinite Undiscovery, Enchanted Arms, Final Fantasy, stb meg egy Mass Effect 2 között. A jrpg egy külön stílus, aki szereti a miniszoknyás 10 éves lányokat, akik tûzcsóvát lõnek a hajráfjukból, annak bejön, aki meg szereti ha egy hõs igazi hõs, pl Fallout karakterek, Mass Effect, Dragonage stb, akkor az azt választja.
Egy normális japán játék volt amivel játszottam, ez pedig a Dead Rising, persze mert europidra formálták, direkt hogy legyen nyugati piaca a játéknak. Érdemes megnézni pár gyöngyszemet, Cathrine, Blue Dragon, Project Sylpheed hadd ne soroljam, hogy milyen csodákat tudnak készítni a japánok, de persze ez csak szemléleti kérdés.

Hopp: Kihagytam pár hulladék kedvencemet: Devil May Cry, Ninja Gaiden, Ninja Blade, Demon's Soul stb, na, ezért félek a japán fejlesztõktõl. Európai csapat tuti sikerre vinné.

Õk fejlesztik:
FromSoftware, Inc. (株式会社フロム・ソフトウェア Kabushikigaisha Furomu Sofutowea?) is a Japanese video game company founded in November 1986 known primarily for being the developers of the Armored Core, Demon's Souls, King's Field, Otogi and Tenchu series.

Dark Souls will take place in an open world environment. Unlike Demon's Souls, which would force the players to restart the level when they died, Dark Souls will allow players to light special Bonfires, which function as respawn locations.[4] These bonfires also replenish health, magic, and special items like Estus Flasks - limited vials that restore player health. [5] The player will battle using various weapons and strategies to survive in a dark fantasy world. Online features will allow players to share the play experience without need for direct communication.

Nyílt világ, Respawnokat rakhatsz le és ott feltöltheted magad, olvastam hogy üzeneteket hagyhatsz a játékban más játékosoknak is, szóval vannak benne jó dolgok, meglátjuk mi lesz ebbõl. Az is lehet hogy a kedvenc játékom lesz

[ Módosítva 2011 szept 27 k, 11:21 ]
Vissza az elejére
Csu-Pisti
2011 szept 27 k, 12:14
Regisztrált tag #288
Regisztrált: 2006 aug 23 sze, 20:34
Lakóhely: Debrecen / Hajdúszoboszló
Üzenetek: 523
Senti wazze, ez volt a nap kommentje, a japán vs nyugati játékokrol...

Abszolút egyetértek egyébként, Én sem vagyok egy JRPG rajongó, a JRPG-k egyik alapkövét, a körökre osztott harcot egyszerûen soha nem bírtam megszeretni, full életellenes....és még idegesítõ is.

De ha már így átmentünk off-topikba, akkor annyit hozzátennék, hogy a japán fejlesztõk mintha kicsit leragadtak volna az ezredfordulónál, mostanság szinte semmi új japán csoda nincs ( na jó a Catherine-t, már nagyon-nagyon várom ), de a ps 2 korszakban nagyon durva japó stuffok jöttek.

( pl: ICO, DMC- de csak az elsõ rész, a többi az gáz- Resident sorozat, de ez is csak a GC-s Zero-ig, meg a felújított elsõ epizódig, a 4-tõl kezdve sikerült elb@szni ezt is, Onimusha, Ring of Red, Phantom Crash, Crazy Taxi, Jet Set Radió, de még szerintem bárki tudná folytatni a sort )
Aztán meg a generációváltástol kezdve szinte semmi olyan játék, amire felkaptam volna a fejem, vagy akár gépet vegyek érte. A Gamecube-ot a Resident Zero miatt vettem, az Xbox classicot a Halo 1 miatt, a 360-at meg a Dead Rising 1 miatt, ps3-am azért nincs, mert nem érdekel onnan különösképp semmi....

Hol vannak már a kiváló japán játékok, ami nekünk európai játékosoknak is jó szórakozást nyujtanának?!
Szerintem sehol és már nem is nagyon lesznek...
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 27 k, 13:02
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Ez is egy szempont. Még jó, hogy nem mindenki látja így a dolgokat Senti

Mint írtam az MWN-ben rengeteg idõt el lehetett így tölteni. A Diablo sorozatban is. Most a Gears 3-ban is meg lehetett beszélni, hogy mikor folytatjuk közösen a sztorit. Ez csak emberfüggõ dolog. Kinek milyenek a barátai..

Az, hogy az Oblivion tökéletes...nah az messze nem igaz. A karatker fejlõdés rendszere pocsék. Nem is értettem, hogy bakizhattak vele ekkorát. Ha nem Power-playben nyomod elõbb-utóbb mindenki erõsebb lesz nálad a játékban. Ez elkerülhetetlen. Egy útszéli goblin is lenyomja a sokadik szintû legjobb cuccban és legjobb spellekkel parádézó karaktered ha nem alkalmazod következetesen a power-play alapjait..ez pedig nem igazán teszi játszhatóvá a játékot.
Ezzel tulajdonképpen a lényegét gyilkolták meg számomra. Kiegyenlítetlen lesz a játék. Ez a rendszerébõl fakad nem az én kitalációm és ezzel a magam részérõl ki is pipálnám az EU vs. JP kérdést abból a szempontból, hogy ki milyen rendszert alkot. Irreleváns a származás..az EU-s fejlesztõk is hihetetlenül el tudnak cseszni dolgokat..szomorú, hogy pont az Oblivion lett ennek intõ példája az én szememben. Ettõl függetlenül bele tettem jó pár órát a végén emiatt mégis savanyú szájízzel gondolok rá.

A stílus szerintem is más kérdés alá esik. Ízlés dolga. Én sem vagyok oda a japán stílusért minden esetben! De abból amit leírtál - TE valójában csak nagyon szûk rétegét - mintha egy csövön keresztül láttad volna JRPG-nek. (Az MGS nem az..)

Pisti:
a körökre osztott dolgok a mai napig nagyon sok embernek jól bejönnek. Az, hogy Te nem tudod megszokni vagy nem szereted irreleváns annak tekintetében, hogy a játék japán vagy egyéb fejlesztés.
Megszámlálhatatlan RPG és stratégiai játék használja ezt a rendszert nagy sikerrel. Nem japán találmány. Nagy elõszeretettel alkalmazzák az EU-s fejlesztõ csapatok is. Oroszok is. Ebben abszolút nem látok reális kommentet. Egész listát tudnék megtölteni olyan a játékcímekkel amelyek nem japánok, körökre osztottak és nagyon is élvezhetõek sõt.

Annyi a bajom Senti kommentjével, hogy szubjektív tapasztalatai és ízlése alapján általánosít. Ami nem lenne baj alapvetõen de nem érzem meggyõzõ érvnek.

[ Módosítva 2011 szept 27 k, 13:04 ]
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 27 k, 13:14
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Ha mégis kedvetek szottyanna valamelyik platformon egy-egy jobb sztorira és jó kis körökre osztott csatákra...

Eternal Sonata
Valkyria Chronicles <- ezt kiemelten ajánlom!
Final Fantasy XIII
Tales of Vesperia
Lost Odyssey
Star Ocean: The Last Hope International

[ Módosítva 2011 szept 27 k, 13:41 ]
Vissza az elejére
Sentinel
2011 szept 27 k, 13:29
Sentinel

Regisztrált tag #305
Zsiga: Fején találtad a szöget, abszolút saját vélemény alapján alkottam véleményt ne haragudjon senki, ezek a saját tapasztalataim az évek során.
Ettõl szép a világ hogy sokfélék vagyunk, pl nekem az Oblivion minden idõk egyik llegjobb játéka, na majd meglátjuk ezt a Dark Soult-t is.

Pisti: Köszi a nap kommentje becsületrendet

[ Módosítva 2011 szept 27 k, 14:19 ]
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 27 k, 13:48
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Azt értem, hogy egy ilyen Topic nyitó szöveg "...a Skyrim ellenfele.." kiveri a biztosítékot egy kicsit fõleg nálatok akik Fallout fanatikusok vagytok. Pistirõl is tudom, hogy rettenetesen szereti. Megérdemelten hozzá teszem! El is adtam én is az alap kiadást mikor kijött a GOTY és arra csaptam le! Mert egy ilyen játék kötelezõ! Akár csak az Oblivion esetében. Ott ugyan ez volt nálam a szitu...
és engem is meglepett a cikkezés, hogy a Skyrim-ot szembe állítják a Dark Souls-al...de utána járva végig olvasva én is SZUBJEKTÍV szempont alapján jutottam arra, hogy lehet ez a Dark Souls megérdemli a helyet a polcon a Skyrim mellett.

A legrosszabb fegyver is elsülhet egyszer..még akár nagyon jól is.
Vissza az elejére
Sentinel
2011 szept 27 k, 14:18
Sentinel

Regisztrált tag #305
Én azt mondom várjuk meg, már nem kell sok és megjelenik, utána leírjuk a tapasztalatainkat. Tuti kipróbálom, és még annyi hogy kevés szerepjátékra mondtam eddig hogy nem jó, szerintem ez tetszeni fog az open world miatt. Miután lesz Skyrim, arról is írunk, majd összegezzük az élményeinket, legalább pörögnek a témák Tessék, egy jó kis interjú, egész sokat mondanak róla:##SANITISED## width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/2Stb1zjpIGw" frameborder="0" allowfullscreen>##SANITISED##>

[ Módosítva 2011 szept 27 k, 15:05 ]
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 27 k, 15:10
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Persze én is ezt mondtam már topic nyitáskor is..azért, hogy csatlakozzak a chat-boxban olvasottakhoz pontosan ezért szeretem ezt az oldalt! Mert a számomra abszolúte érdektelen sok warezos infó ellenére (amik ugyan technológiailag mégis érdekesek) nagyon jól lehet itt értelmesen fórumozni

A videóban vicces a szõke suna ahogy felvezeti!
Kösz a linket!
Vissza az elejére
Sentinel
2011 szept 27 k, 15:15
Sentinel

Regisztrált tag #305
Szívesen, a lányt Naominak hívják, õ az Ign daily fix fõ bemondója, esetleg ha valakinek iphone-ja van, ingyen app, sõt lehet hogy androidon is, vagy csak ign-oldalán nézni, nagyon jó híreket szoktak mondani benne.

A videóban annyit ecsetel a srác az elején, hogy azért tetszett meg sok embernek a játék, mert iszonyat brutál módon nehéz, és mivel sokan elszoktak már ettõl, ezért a régi idõk játékaira emlékezteti õket. Na erre kíváncsi leszek, mindenhol azt írják, hogy insane a fokozat
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 szept 27 k, 15:17
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Igen a gamespot-os elõzetesben is azt olvastam, hogy normálon is ezerszer meghalunk..ha nem lesz ez frusztráló..mondjuk a kamera nézet miatti meghalás - mert ott bizony mindig szoktak gondok lenni - akkor jó lehet a dolog ezzel a nehézséggel.
Vissza az elejére
Sentinel
2011 okt 01 szo, 07:23
Sentinel

Regisztrált tag #305
20 féle meghalás ##SANITISED## classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" WIDTH=640 HEIGHT=391 id="videoPlayer">##SANITISED## id="mymovie" width="640" height="391" flashvars="bwr=0&playerMode=embedded&movieAspect=16.9&mapp=embedded_640&gen=1&viewMode=sd&autoPlay=false¶msXML=http://www.gamespot.com/pages/video_player/xml.php?id=6337623&mode=embedded&width=640&height=391&newplayer=1&skin=eidotheaEmbedded640_169.xml" wmode="opaque" allowscriptaccess="always" scale="noScale" salign="lt" allowFullScreen="true" quality="high" name="mymovie" style="" src="http://image.com.com/gamespot/images/cne_flash/production/eidothea/release/eidothea.swf?ver=009_2" type="application/x-shockwave-flash"/>##SANITISED##>##SANITISED##>
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 okt 01 szo, 10:49
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Már hallom a felháborodott kiabálásokat a fülesben
"..eeez mi vol ba+dmeg?!!!.."
"..najóóóóóvan..."

Vissza az elejére
Adamsfamily
2011 okt 01 szo, 11:31
Regisztrált tag #5607
Regisztrált: 2010 jan 03 v, 21:39
Üzenetek: 262
Senti:Nem vagy egyedül ezzel a szemlélettel.A japók szerintem nem tudnak normális játékot gyártani,ami pedig normális lenne azt is elrontják mert beleteszik a gagyi árkád játékokba való pontozást.Ott van pl. a Vanquish,nagyon jó játék lett volna de a nevetséges japán túlzások meg, az a szektoronkénti pontozás teljesen tönkretette.A Final Fantasy sorozat meg valóban értékelhetetlen számomra is,egyedül a psp-és részek tetszettek de azok is csak azért mert hack n' slash-ek.Japán játékok közt is van 1-2 kivétel de nagyon ritka a DMC elsõ része például nagyon tetszett,meg némelyik anime adaptáció is jóra sikeredett,de ezeket leszámítva olyan ritka szerintem az európai ember számára emészthetõ japán játék mint a fehér holló.
Vissza az elejére
neuroflex
2011 okt 01 szo, 17:13
Regisztrált tag #3121
hát kinek mi emberek
én élek halok a mangáért. japánba nagyon szívesen elmennék (csak ne lenne olyan kurva drága ). egy japán diáklányt is bevállalnék,mint állat (szigorúan 16+ )

és a japó játékokat a ps1-es resident evil + wipeout kombó alatt megszerettem.
persze manapság kevés a jó,sajnos...
Vissza az elejére
Adamsfamily
2011 okt 01 szo, 19:47
Regisztrált tag #5607
Regisztrált: 2010 jan 03 v, 21:39
Üzenetek: 262
Én is szeretem a mangákat meg az animéket,mert vannak köztük nagyon jók.Páldául ott van a Bleach,Naruto,Dragon Ball,Blood+ na meg a Gundam sorozatok.De a japán játékok nagy része sajnos tucat játék és a japán játékipar mára már haldoklik.Kiforratlan a játékmenetük az irányításuk a történetük pedig általában egy katyvasz,amit senki se ért.

[ Módosítva 2011 okt 01 szo, 19:57 ]
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 okt 02 v, 07:13
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Ez persze az én szememben nem jelent túl sokat de:

IGN Review: 9 pont! (PS3 verzió)

KATT IDE

Csak azoknak ajánlják akik szeretik a kihívásokat....

Senti! Ez a Te darabod lesz!

[ Módosítva 2011 okt 02 v, 07:39 ]
Vissza az elejére
Sentinel
2011 okt 02 v, 10:23
Sentinel

Regisztrált tag #305
Na majd megnézzük Elvileg nem túl "japán" szóval tetszeni fog, sõt, ha a játékmenet tényleg ilyen nagyon open world, ahol barangolhatok heteket miközben szintet lépek, akkor meg pláne. Remélem a grafika nem sínyli meg nagyon a hatalmas játékteret. Meglátjuk nemsokára.
Vissza az elejére
Zsiga1980
2011 okt 02 v, 11:08
X-Media Hír Commando
Regisztrált tag #2556
Azt írják a grafikára, hogy szép csak sok ellenfélnél esik a framerate..ami viszont biztos, hogy tényleg rohadt nehéz..és lesznek bossok akiket egyedül a végtelenségig tart majd leküzdeni..a játék már-már gonoszan nehéz..hiába tápolunk sokszor..

Írnak egy sárkányról aki tulajdonképpen dezintegrálja az összes cuccunkat ha akarja...vagyis akár a legjobb cuccaink is elvesznek simán egy csata alatt és ott állunk egy szál faszban az ellen elõtt...lol

Érdekes a multi része..szellemként jelennek meg a többiek..és hullájokhoz odamenve láthatjuk hogyan haltak meg...lol vérnyomokat hagynak a társaink...ha kipróbáltad majd írj róla

[ Módosítva 2011 okt 02 v, 11:13 ]
Vissza az elejére
majomka
2011 okt 02 v, 11:38
Regisztrált tag #24
Regisztrált: 2006 jún 24 szo, 05:27
Lakóhely: Mordor
Üzenetek: 294
Az elsõ rész elég kellemes volt, azt leszámítva, hogy elég gyakran bele akartam állítani a kontrollert a tv-be, mikor egy majd egy órás pálya végén a fõellenségnél elhaláloztam, és utána kezdhettem elõröl az egész szintet. Persze minden addig összeszedett cuccom ott maradt a halál helyén, és ha újraéledés után nem sikerült odáig eljutni, el is vesztek a nagy büdös semmibe.
Emlékszem, az elsõ szintet vagy ötször kellett megcsinálni tápolás miatt, hogy a második szint legelején az elsõ kóbor zombi ne verjen agyon.
Az még csak hab a tortán, hogy nem is mertem online lenni, mert mindig betört valami agyontápolt állat a világomba, és szénné vert egy kardcsapással.

[ Módosítva 2011 okt 02 v, 11:39 ]
Vissza az elejére
neuroflex
2011 okt 02 v, 13:10
Regisztrált tag #3121
majomka : ez nagyon jól hangzik.
ennek a post-nak a hatására nálam a megvételi sorrend :
- dark soul
- skyrim
Vissza az elejére