X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: Egyéb témák :: Adok-veszek

<< Előző téma | Következő téma >>
Hirdetés: komplett gépek
Oldal:  1 2 3 ... 36 37 [38]
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
LordRoxton
2018 máj 13 v, 11:27
Regisztrált tag #14741
Regisztrált: 2016 máj 03 k, 09:04
Üzenetek: 23
Sziasztok!

Eladóvá vált xbox 360 Slim S konzolom. A konzol megkímélt esztétikai, és tökéletes működési állapotnak örvend. Amit az előéletéről tudni kell:

Mindig vigyáztam rá, 3 hónapja volt kitakarítva, és pasztázva kryonaut pasztával, plusz lett beépítve pár extra hűtőborda is azokra a chipekre, ahova gyárilag nem tettek. Extraként még x-clampet is kapott, így igen alacsony hőmérsékleten üzemel a konzol.
A konzol S-Rgh chippelt trinity alaplapos a legfrissebb dash-al, meghajtója flashelt LT 3.0+, dual bootos, és be van szerelve egy nand író chip is és, amivel lehet írni, olvasni a nandot. Továbbá ki van félig alakítva az xkey is, de ezt már nem fejeztem be időhiány miatt. A gépet is ez okból adom el.

Amit a géphez tudok adni:

- 2 db fekete gyári controller, szép állapotban
- gyári av kábel
- gyári táp és tápkábel
- a gépben egy 250gb-os gyári hdd-vel, rogyásig játékkal, és a szükséges homebrew progikkal
- kinect szenzor

Igény esetén tudok adni még 4db 320gb-os hdd-t burkolattal együtt, amik szintén rogyásig vannak játékokkal. Tehát összesen 5db belső hdd-m van, mindegyik a beépítőkerettel együtt.

Szükség esetén bontom a pakkot, tehát nem kötelező megvenni mind az 5 hdd-t, ezért nem írok árat, az megegyezés tárgyát képezi. Akit érdekel írjon privit, és megegyezünk, kérésre képeket is lövök a gépről.

[ Módosítva 2018 máj 13 v, 11:29 ]
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 36 37 [38]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF