X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Általános

<< Előző téma | Következő téma >>
LIVE & Játékborító para...
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
Rcco
2020 jan 21 k, 20:50
Regisztrált tag #15462
Regisztrált: 2020 jan 20 h, 12:55
Üzenetek: 2
Sziasztok!

Tudom, hogy rohadjak el, hogy nem olvasok, de most jutottam el ara a pillanatra, hogy inkább kérdezek.
Kvázi 5 napja csöppentem az xbox világába. Olvastam e napokban pont eleget…..
Azóta benne van egy Coolrunner melyhez építettem egy LPT-s Jtag-et és egy szintén LPT-s coolrunner programozót. Ez utóbbival akadtak gondjaim bőven, de a lényeg, hogy a konzolban van a chip és működik 17559 dashboard-al. Aurora szépen fut magyarul….

Ami viszont nem működik, az a LIVE csatlakozás.
1. kérdés:
- Egyáltalán van esély Live al használni a konzolt, vagy felejtsem el?

Korábban 80151904 hibával nem csatlakozott a konzol a netre. Ezt most már dashlauncher beállításban annyira megoldottam, hogy a networktest menüben, már legalább külső hálóra is kimegy a box, csak a LIVE serverre nem csatlakozik. Ez odáig fajult, hogy lett a kezdeti 80151904-ből egy 8015190E hibakódom. Szeretnék hálózatban játszani a többiekkel, emiatt lenne fontos a live.
Szóval, ha bárki tud bármilyen megoldást ez ügyben kérem, mondja el, hogyan oldható meg ez a történet

2. kérdés:

- Hogyan jeleníthetők meg a játékok borítói?

A xboxunity -hez regeltem, de nem tudok letölteni borítókat. Az API-key-t manuálisan beírtam, a helyzet változatlan. Működik még ez a megoldás egyáltalán, vagy nálam van a hiba?
Port forward be van állítva:

De, valamiért mégsem működik a Unity csatlakozás:

Köszönöm a segítő hozzászólásokat, annak reményében, hogy sikerül megoldani ezt a problémát

[ Módosítva 2020 jan 22 sze, 12:12 ]
Vissza az elejére
Snowman
2020 jan 22 sze, 12:26
Regisztrált tag #502
Regisztrált: 2006 okt 23 h, 00:28
Üzenetek: 136
Are you trying to download covers with FSD 3? Because if you are, you should the modified version of FSD that works with unity servers: KATT IDE
Vissza az elejére
Rcco
2020 febr 27 cs, 16:48
Regisztrált tag #15462
Regisztrált: 2020 jan 20 h, 12:55
Üzenetek: 2
Megvan a megoldás.
Aurora dash hoz kell egy un. "Aurora Asset Editor V1.3"
ennek a segítségével lel lehet tölteni a borítókat az Xboxunity.net ről és fel lehet tölteni az xboxra....
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF