X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX ONE :: Általános

<< Előző téma | Következő téma >>
Kinect probléma
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
Jaay
2017 okt 04 sze, 06:34
Regisztrált tag #15193
Regisztrált: 2017 okt 03 k, 20:55
Üzenetek: 1
Sziasztok!

Tegnap vettem egy kinectet, de nekem is, mint sok embernek frissítést kér. Viszont nekem 16747 dashboard van fent, még anno én szenvedtem fel, bér hülye vagyok az egészhez.

Ilyenkor mi a helyzet. Újra frussítenen kell a dash-t? Kell ez a cpu key kiilvasós balhé meg minden?

(Régi falcon lapos, fat gép, egy hdd dokkolóval rádugva egy pc vinyó ha ez számít.)

Köszi előre is!

[ Módosítva 2017 okt 04 sze, 06:43 ]
Vissza az elejére
hajkid
2017 okt 05 cs, 10:16
Regisztrált tag #7138
Regisztrált: 2011 jún 02 cs, 08:26
Üzenetek: 1237
Hello!
A gyári 16747 dasht töltsd le innen: KATT IDE
Tedd egy fat 32 penre, és indítsd el a dashlaunchot, vagy FSD ből lépj ki az alapdashbe. Feldobja a frissítést, engedélyezd és kész. Ha nem működik így, akkor használj $$ystemupdate, $$systemupdate vagy $ystemupdate mappanevet, valamelyikkel működni fog. Kell hozzá belső hdd, vagy belsőre formázott HDD rész.
Vissza az elejére
Zsorzsi
2017 nov 20 h, 11:54
Regisztrált tag #15218
Regisztrált: 2017 nov 20 h, 11:44
Üzenetek: 1
Üdv!

Már egy ideje szenvedek én is ezzel a kinect problémával, meg is örültem, hogy az update mappát kettőnél többféle képpen is el lehet nevezni, de még így sem ugrik fel a frissítő ablak. Több helyen olvastam, nem igényel doktorit, de nekem még sem kínálja fel a frissítés lehetőségét. Az elkészített pendrivot bedugom alap helyzetben az xboxomba, valami a képernyő jobb szélén a másodperc töredékére felvillan, majd semmi, csak nézzük egymást a tévével
A minap egyébkén, amikor a net kábellel küzdöttem (természetesen szintén sikertelen volt a művelet), hogy internet kapcsolatot tudjak létrehozni, azt vettem észre, hogy a kinect lézer szenzorja az a szememet csesztetni. Akkor, azon a délután működött, majd másnap megint nem. Esetleg nincs tipped/tippetek, hogy mit évő legyek? A gyerek miatt vettem meg, de a kinect nélkül csak porfogó.

Előre is köszönöm!
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF