X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
blast1
2016 nov 20 v, 09:15
Regisztrált tag #14885
Regisztrált: 2016 okt 28 p, 17:06
Üzenetek: 3
Üdv!

Olvastam a neten, hogy ahhoz, hogy az FSD adatbázisát nullázzuk elég a Data mappát törölni.
Töröltem, azóta viszont nem indul az FSD, crashel.
Most kényszerbõl Aurora-val tolom, de nekem funkciószegényebbnek tûnik, mint az FSD, ezért inkább visszaállnék FSD-re.
Ilyenkor mi a teendõ? (v775)
Azóta próbáltam újabb, nem hivatalos verziót indítani (v783) de az is crashel.
Ezekszerint az FSD a saját mappáján kívülre is ír fájlokat?

Illetve még egy kérdés, hogy miért látok más-más meghajtókat Xexmenuben/FSDben/Auroraban/ftpn?
Van amelyek mindegyiknél megjelennek, míg vannak amelyeket egyikben látok, másikban nem.

Köszi a segítséget!
Vissza az elejére
kutyulu
2016 nov 20 v, 10:44
Regisztrált tag #9785
Regisztrált: 2013 márc 31 v, 09:30
Üzenetek: 369
Az FSD beállításaiban lehet törölni az adatokat:
-General Settings/Reset Settings/Clear Data
Ha nem itt törölted, akkor újra kell raknod az FSD-t.
A másik kérdésedre a válasz FSD-ben:
-General Settings/File Manager Advanced Mode: pipa be.
Vissza az elejére
blast1
2016 nov 21 h, 12:54
Regisztrált tag #14885
Regisztrált: 2016 okt 28 p, 17:06
Üzenetek: 3
Köszi a választ!
FSD-t már újraraktam, mégis egybõl crashel indul, nem is lép tovább.
Aurora, Nxe és Xexmenu megy.

Elõször Reset settings - Clear data-t nyomtam, de az nem pucolta ki a game library-t, ott maradtak azok a címek is, amelyek már fizikailag nem voltak a belsõ HDD-n.
Majd neten olvastam, hogy sokan FSD Data mappáját kitörlik, így az majd indítás után újrakonfigolja az egészet nulláról, mintha clean install lenne.
Ezt megcsináltam, azóta nem indul FSD, csak crashel.
Hivatalos v775 és nem hivatalos v783 verziókkal is megnéztem, ugyanaz.

Fogalmam sincs mi cseszhette el ennyire
Vissza az elejére
Zsoltbusz
2016 nov 28 h, 17:41
Regisztrált tag #14906
Regisztrált: 2016 nov 15 k, 18:31
Üzenetek: 15
Nekem Pl két helyen van az fsd, az egyik a HDD1\FSD3,a másik pedig a Game mappába,a HDD gyökerébe.
Amikor beütött a Crash,én mind a két helyrõl kipúcoltam az FSD-t FTP-n keresztûl,és újra másoltam az egészet a HDD1-be,aztán újraindításnál,a BOX
ismét megcsínálta a Games mappába a neki megfelelõ beállításokat.Azért kellet kitörölnöm mind a két helyrõl,mert az egyik FSD mappában a Skins készítésénél,az XML fájlal gondjaim voltak,de a fenti mûvelet után ismét elindúlt az FSD.Javaslatom,hogy nézz körûl a BOX merevlemezén,és keresd meg az esetleges FSD másolatot valahol,és pucolj ki mindent,ami vele kapcsolatos,mert a két helyet nálam egyszerre csekkolja a BOX,és ha valami nincsen szinkronban,akkor jön az a bizonyos CRASH!Az FTP kapcsolatot pedig a xexmenu alatt létrehozhatod,én így orvosoltam a problémát,és még mindig megy a konzol.

[ Módosítva 2016 nov 28 h, 17:56 ]
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF