X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Homebrew - RGH - JTAG

<< Előző téma | Következő téma >>
Xbox 360 Slim 250Gb belsõ HDD upgrade
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
Zizi123
2016 okt 11 k, 10:22
Regisztrált tag #14865
Regisztrált: 2016 okt 11 k, 09:28
Üzenetek: 6
Sziasztok!

Tudna valaki 1 leirast arrol adni, hogy mit kell tennem ha az RGH-s Xbox 360 Slimben kiszeretnem cserelni a belso 250Gb-os HDD-t 1Tb-osra?
Milyen programok fognak kelleni? Hogy tudnam a regi HDD-rol az osszes jatekot, adatot atmenteni?
Eleg atmasolni mindent, vagy telepiteni is kell majd az uj HDD-re?

Elore is koszonom.
Vissza az elejére
Zizi123
2016 okt 13 cs, 11:39
Regisztrált tag #14865
Latom senki nem csinalt meg ilyet, ami eleg hihetetlenul hangzik
Eddig annyira jutottam, hogy:
1. A regi HDD-t kiszereltem, az ujat beraktam.
2. az ujat megformaztam az Xbox-ban. (latja az 1Tb-ot)
3. A regi HDD tartalmat atmasoltam FATXplorer-rel az ujra. (FSD-stol, jatokostol, mindent)
4. Hamar be van dugva a PC-mbe az uj HDD felraktam ra azokat a jatekokat, amik eddig nem fertek ra.

Most ott tartok, hogy ugy indul az Xbox, hogy hibat ir ki, hogy ha a kinect-et akarom hasznalni, akkor frissitsek szoftvert. Ezt ugyis lassan kellett volna, mert eleg regi volt, igy ez nem nagy problema.

Az osszes uj jatekot, amit ramasoltam ugyanoda masoltam fel, ahol eddig is voltak a jatekaim (Hdd1/Content/000000000000000).

Ami nagyon erdekes, hogy az eddigi regi jatekokat nem igazan latja az XBOX, pontosabban az eddigi 54db-bol kb 10-et lat, viszont az uj 34db-ot tokeletesen latja...
Ismetlem, az osszes jatek 1 konyvtarban van!!!!
A Game path a "HDD1/content "-re mutat, tehat ez elvileg nem lehet problema.

Ez miert lehet?
Ez esetleg megoldodhat, ha Aurora-t rakok fel az eddigi FSD775 helyett?

Elore is koszonom.
Vissza az elejére
NeoGara
2016 okt 14 p, 12:00

Regisztrált tag #8741
Regisztrált: 2012 aug 29 sze, 11:58
Lakóhely: Gara
Üzenetek: 711
Ha van rengeteg idõd lehet Aurórázni. Csak találd meg a legutóbbi kiadást, én a 0.5b verzióval 10x kellett rányomnom manual scannre hogy megtalálja a játékokat, minden alkalommal 2-3 darabot ismert csak fel.
Viszont a legutolsó magyarított változattal minden simán ment.

FSD-re visszatérve, a mappa keresési mélység rajta van legalább 8-n? Ha ez is rendben van, akkor FSD újratelepítés. Szokása beszarni áthelyezésnél vagy több éves használatnál.
Vissza az elejére
Zizi123
2016 okt 14 p, 14:08
Regisztrált tag #14865
NeoGara: Koszonom a valaszodat.
Vegul tegnap hajnalban sikerult mindent megoldani. Felment a 17502-es tort NAND, utana, hogy legyen Avatar a gyari firmware. Majd a DashLaunch 3.17, bar ezt nem hasznalom. Vegul pedig az Aurora 0.5B HUN.

Az Aurora minden problemamat megoldotta, megtalalta mind a 89 jatekot, mig az FSD ugyanabban a konyvtarban csak 45-ot...
Tehat az Auroraval nagyon megvagyok elegedve, 1 hianyossaga van csak egyenlore, hogy nincs benne SMB, csak FTP.
Vissza az elejére
enye
2017 jún 12 h, 17:18
Regisztrált tag #15136
Regisztrált: 2017 jún 07 sze, 20:21
Üzenetek: 2
Sziasztok !

Hasonló problémba ütköztem én is.
Belsõ 250GB os HDD csere volt 1TB-ra. A formázás megvolt, a PC-n a FATXplorer-el átmásoltam mind a 200Gbi játékot, mintegy 6h alatt. Új HDD berak Xboxba, betölti az FSd-t ,de nem látja a régi játékaimat.
A manuális keresésre 100x rányomtam, a könyvtárak mélységén is állítottam, akárhogy variáltam nem látja a játékokat.
Heccbõl PC-n átmásoltam egy új játékot (ami még nem volt a régi HDD-n) és érdekes módon a manuális szkennelésre egybõl megtalálta.
Én nem vagyok nagy xbox mester, tehát a fentebb említett Aurora és egyéb progi telepítése számomra kínai.
Van-e egyéb másik megoldás, hogy lássam újra a régi játékaimat és mentéseit???
Vagy teljesen újra kell raknom az egészet?

Válaszotokat elõre is köszönöm.
Üdv enye
Vissza az elejére
Zsoltbusz
2017 jún 13 k, 05:06
Regisztrált tag #14906
Regisztrált: 2016 nov 15 k, 18:31
Üzenetek: 15
Üdv enye!

Próbáld meg,hogy a régi merevlemezen tárolt adatokat játékok,FSD,stb,tehát mindent úgy ahogyan van,ftp-n átmásolní PC-re,majd vissza az új HDD-re,mappaszerkezet megváltoztatása nélkûl,tehát ahogyan PC-n látod a régi merevlemez tartalmát,úgyanúgy nézzen ki,az új merevlemezen is.Ami még fontos,hogy az FSD alatti ftp kapcsolatnál,a Data/Databases content.db,ill a settings.db fájlokat(ami tartalmazza a beállításokat)nem lehet másolní,mozgatní,felûlirní,én ezt a xexmenu alatti ftp-vel oldottam meg,de Aurora alatt is megteheted! Ha újrahúznád az FSD-t,akkor általában úgrik az egész,de a boritóképek mindenképp,tapasztalat. Sok síkert!

[ Módosítva 2017 jún 13 k, 05:25 ]
Vissza az elejére
enye
2017 jún 13 k, 08:22
Regisztrált tag #15136
Regisztrált: 2017 jún 07 sze, 20:21
Üzenetek: 2
Szia Zsolt13!

Nagyon köszönöm a választ.
Arra már tegnap ráöttem, hogy ha a régi játékokat másolom vissza ftp-vel csak úgy látja ha pl. a \Game\ könyvtárban lévõknek a könyvtárnevét megváltoztatom, akár csak 1 karakterrel is. Ebbe naz esetben behúzza kézi keresés során. Viszont a \Content\ mappa tartalmát akárhogy másolom fel FTP-n keresztül is, ha már a gépen volt korábban akkor nem olvassa be. Ha oylan játékot másolok a Contentbe ami korábban nem volt rajta, azt viszont behúzza.
Nagyon különös ez a jelenség.....
Sajnos még nem telepítettem fsd és Auororát sem, nem tudom, hogy an kell és nem akarom elrontani a gépem.
Korábban FATexplorerrel másoltam, de ha nem megy akkor kipróbálom FTP-oda - vissza történõ másolást.

Köszönöm még1x
üdv Enye
Vissza az elejére
poolbig
2018 dec 06 cs, 10:27
Regisztrált tag #15354
Regisztrált: 2018 szept 20 cs, 09:08
Üzenetek: 1
Sziasztok!
Esetleg megmondanátok milyen 1Tb-os lemezt raktatok bele, mert nem szeretnék olyat venni, ami nem kompatibilis.
Köszi
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF