X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Homebrew - RGH - JTAG

<< Előző téma | Következő téma >>
Játékok borítóinak letöltése
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
agyas91
2016 szept 27 k, 10:28
Regisztrált tag #14854
Regisztrált: 2016 szept 27 k, 10:22
Üzenetek: 2
Szervusztok!

Friss RGH-s tulaj révén lenne egy kérdésem - miért nem tudja a gépem a játékok borítóit letölteni? Fat gépem van, a routerbõl kivezetett utp kábellel csatlakoztatva az internetre. A Freestyle menüjében a bal alsó sarokban ott virít az IP címem, viszont bármit próbálok, csak nem akarja letölteni a borítókat. Olvastam ezt-azt, miszerint kell variálni az elérési útvonalakkal. Nálam a játékok Content mappája be van állítva, az Emulátorok, és a Homebrew útvonala is rendben van, bár nem tudom hogy ezek mennyiben befolyásolják a problémámat bármilyen szinten. A kérdésem az lenne - lehetséges, hogy valami rögzített beállításra van szükségem az Xbox rendszerén belül, esetleg valamilyen más turpisság kell ahhoz, hogy a gépem le tudja tölteni a játékok borítóit?

Egy másik fórumon egy felhasználó azt írta nekem, hogy "Akinek FSD van,és nem tölti le,annak van egy rossz hírem,leállt már elég rég a készítõcsapat,és ezért van az akadás...vagy aurora dash,VAGY van egy módosított fsd-m,ami ugyan letölti ugyan úgy a file-okat,viszont nincs a borítók közt nagyfelbontású kép(ami igazából annyira nem észrevehetõ)" ... " azért nem megy fel netre,mert dashlaunch tiltja. " Ezek alapján azt szeretném tudni, hogy mivel ez a felhasználó azóta se jutatta el számomra ezt a "módosított" fsd-t, esetleg valaki ki tudna segíteni vele, vagy el tudná magyarázni nekem lépésrõl lépésre, hogy mi a teendõ ahhoz, hogy a játékaim borítót kapjanak? Nagyon köszönöm, hogy elolvastátok, várom a segítségetek!
Vissza az elejére
kutyulu
2016 szept 27 k, 21:30
Regisztrált tag #9785
Regisztrált: 2013 márc 31 v, 09:30
Üzenetek: 369
Szia!
Vagy kicseréled a 3.775 default.xex file-jét erre:
KATT IDE
vagy felteszed a 3.780-as FSD-t:
KATT IDE

[ Módosítva 2016 szept 27 k, 21:32 ]
Vissza az elejére
agyas91
2016 szept 28 sze, 07:48
Regisztrált tag #14854
Regisztrált: 2016 szept 27 k, 10:22
Üzenetek: 2
Kedves Kutyulu! Nagyon köszönöm a gyors válaszod - már csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ezt a 3.775 default.xex-et a fájlkezelõben hova kell másolnom?
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF