X-media 360

X-media

Felhasználónév:    Jelszó:    Adatok megjegyzése     
Skip to main content.

Navigation

Sub Navigation

Fórumok

X-media 360 :: Fórumok :: XBOX 360 :: Homebrew - RGH - JTAG

<< Előző téma | Következő téma >>
Internet RGH- gépen!?
Oldal:  [1] 2
Moderátorok: Wadarr, [Bukta], dhoffmann, Sentinel, RestasDH, Isty1974, NeoGara, boxoska83
Szerző Üzenet
Infenu74
2015 ápr 12 v, 00:01
Regisztrált tag #14220
Regisztrált: 2015 ápr 11 szo, 23:10
Üzenetek: 3
Sziasztok!

Január végén RGH módosítást végeztek a gépemen. Azt állította az azt végzõ kolléga, hogy az internet és a youtube továbbra is mûködni fog, Nem kell hozzá Dual boot. Tájékoztatott, hogy a Live sajnos nem fog mûködni, amit felfogtam és elfogadtam. Már két hónapja küzdök velük, hogy nekem nem mûködik az amit ígértek és, hogy segítsenek megoldani, hogy jó legyen. Tobb tucat telefon és még semmi. Vissza nem hívtak. Az utóbbi két alkalommal kérték, hogy írjak e-mailt, amit megtettem, de válaszolni, nem válaszoltak rá. Nemrég rájuk találtam a Facebook-on, ahol számon kértem, hogy nem kerestek az álltalam megadott telefonszámon és e-mailen, amire azt a választ kaptam, hogy szelektálniuk kellett a beérkezõ levelek között, hogy kinek tudnak segíteni és kinek nem csupán felhasználói lustaság miatt! Rengeteget kutattam a google segítségével, de nem találtam egyértelmû segítséget! Most mûködik a youtube és a böngészés RGH után vagy sem?

Egy kis szösszenet tõlük:

törolve - (mert nem itt fogjuk a konkurens "szervizeket" köpködni

Köszi

Zsolt

[ Módosítva 2015 ápr 12 v, 02:03 ]
Vissza az elejére
Stryder
2015 ápr 12 v, 01:48
Regisztrált tag #10044
Regisztrált: 2013 jún 25 k, 05:44
Üzenetek: 1193
Szia!
Ha RGH-s géppel mész fel Live-ra, nagy az esély rá, hogy lebannolnak és ezután nem Live-ozhatsz többet. Ha nincs dual boot-od, akkor felejtsd el a böngészést és youtube-ozást, mert azok a Live-on keresztül mûködnek.
Persze vannak megoldások Live-ozásra RGH-s gépek estén is, ebbõl csak a dual boot jó, a többi nem biztonságos és egy kezdõ számára még nehéz is lehet.
Vissza az elejére
Wadarr
2015 ápr 12 v, 02:10

Regisztrált tag #1
Regisztrált: 2006 jún 23 p, 15:56
Üzenetek: 2165
Infenu74: nagyon egyszerû a történet, átvertek. Bár azt is el tudom
képzelni, hogy csak nem értenek hozzá.

Sima rgh-s gépen az explorer és a youtube nem fog menni mert ahhoz, hogy menjen fel kell livera csatlakoznod. Ha ezt egy rgh-s géppel próbálod meg azonnali ban-t fogsz kapni. A jelenlegi dashra semmi olyan megoldás nincs amivel ezt elkerülhetéd. Ha pedig ez bekövetkezik akkor már dualbootosra sem lehet majd átalakítani mert ha egyszer kitiltották akkor vége a dalnak. Vidd vissza, alakíttasd vissza gyárira és kérd vissza a pénzt. Ha ez megvan hozhatod dualbootra hozzánk és garantáltan fog menni a youtube, az explorer és az online játék is. Ha pedig kérdésed lesz felénk minnem
fogunk elküldeni melegebb égtájakra
Vissza az elejére
Infenu74
2015 ápr 12 v, 10:30
Regisztrált tag #14220
Köszönöm a válaszokat! Elnézést kérek nem akartam, hogy bárkire köpködjetek, csak szerettem volna megmutatni, hogy miként állnak, hozzá az ügyfeleikhez! Az, hogy õket választottam az én döntésem, volt, ami rossznak minõsült! Olcsó húsnak híg a leve! Megtanultam! Abban igazuk van, hogy az RGH-val nincs gond. Ezzel nem is volt problémám! Meg is írtam nekik. Hanem a többivel, ha már felmerül valami probléma arra csak egy egyértelmû választ szerettem volna kapni tõlük amit itt elsõre megkaptam! Nem hablatyolok, hogy mûködik az csak a kedves ügyfél lusta használni a Google-t, ahol a megoldás található! Nem voltam rest és vissza is vittem a gépet, hogy akkor csinálják meg nekem. Ott ekkor már azzal fogadtak, hogy ilyen gépet még nem láttak, pedig jó pár gépet alakítottak. Szerintük ez egy fejlesztõi Xbox 360 és, hogy ebbõl nagyon kevés van, ami több százezer forintot ér! Csak alaplap cserével javítható. hagyjam ott náluk. Mondtam, hogy nem szeretném, ha alaplapot cserélnének, mert amúgy meg mûködik, csak az nem amire azt mondták, hogy mûködni fog! Tehát ahogy írtad komplett hülyének akarnak nézni. És ha már velem megtették legalább mással ne tegyék meg!

Köszi
Vissza az elejére
gduck
2015 ápr 12 v, 12:58
Regisztrált tag #3963
Regisztrált: 2008 okt 13 h, 14:02
Üzenetek: 398
Mondjuk amennyi munkát belefeccölnek a modderek ebbe a gépbe, nem értem egy böngészõ miért nem készült még rá...
Vissza az elejére
boxoska83
2015 ápr 12 v, 21:40

Regisztrált tag #12533
Regisztrált: 2014 febr 01 szo, 11:24
Üzenetek: 542
Én sem értem, hogy ez miért nem lett még megoldva. Én még anno az rgh elõtt simán aztgondoltam,hogy ez alapvetõ dolog lesz rgh után. Na de mind egy,mert nem is igazán érdekel ez a része.

Az pedig amit itt fentebb olvastam az már gusztustalan! Már lassan minden faluban lesz rgh "szaki", és mindenféle ígéretekkel próbálnak munkát szerezni!
Vissza az elejére
Wadarr
2015 ápr 12 v, 23:13

Regisztrált tag #1
Az a baj, hogy sok kontár van és sok ember szívja meg akik végül idetalálnak és itt mesélik el, hogy mi és hogyan történt. Régen is sok ilyen eset volt javításokkal és egyebekkel kapcsolatban aztán a végén mindíg engem találtak meg ezek a "szakik", hogy Én vagyok az aki a negatív reklámot csinálja nekik stb. Nos ezt nem akarom, ezért töröltem a linket. A másik része a dolognak, hogy folyamatosan hallom az ügyfelektõl, hogy a konkurencia dobálja rám a szart és mindennek elmond dehát sajnos az évek alatt kiderült, hogy ez nem túl hatásos üzletpolitika
Vissza az elejére
Infenu74
2015 ápr 13 h, 09:19
Regisztrált tag #14220
Hát tudom, már, hogy kit fogok és kit nem fogok ajánlani! Hülye voltam és csak az ár volt fontos minél olcsóbban ússzam meg, mondhatni tipikus magyar gondolkodás. Próbálok rajta változtatni! Bár feltûnhetett volna, vagy gyanús lehetett volna az, hogy csak fél év garanciát vállalnak a munkájukra! Remélem elõbb vagy utóbb lesz megoldás az RGH-s gépek ilyen jellegû problémájára!
Vissza az elejére
Sityuka
2016 febr 11 cs, 16:18
Vendég
Sziasztok, én teljesen új vagyok ebben a témában ezért szeretném kérni a segítségeteket. Az RGH-val kapcsolatosan.
Szóval ha rajta lesz a gépemen. Milyen lehetõségeim lesznek?? illetve kinek milyen tapasztalatai vannak?
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 11 cs, 17:34

Regisztrált tag #1
Rgh már 5 éve letezik. Ez idõ alatt már igencsak kiforrott a dolog, az emberek rengeteg tapasztalatot szereztek vele kpcsolatban es a lehetõségek korlátlanok. Egyszerûbb ha azt kérdezed mit nem lehet csinálni vele és van e valakinek negatív tapasztalata
Vissza az elejére
Pipu
2016 febr 11 cs, 17:40
Regisztrált tag #14176
Regisztrált: 2015 márc 04 sze, 05:04
Üzenetek: 15
És a leges legfontosabb,KIVEL CSINÁLTASSA.Szerintem ez a legelsõ szempont.

[ Módosítva 2016 febr 11 cs, 17:40 ]
Vissza az elejére
Sityuka
2016 febr 11 cs, 18:27
Vendég
Köszönöm a válasz! csak hogy eddig *****m volt és annyira nem vagyok jártas az xbox-ba... ha megtörtént az Rgh akkor gondolom a online játék megszünt ugye? Vagy erre is van megoldás?
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 11 cs, 19:13

Regisztrált tag #1
Sima rgh-s gépen is van online játékra lehetõség azokkal a játékokkal amiben van system link. De ha dualboot-ot csináltatsz akkor kapcsolgathatsz a gyári és rgh üzemmódok között és semmitõl nem kell elbúcsúznod.
Vissza az elejére
Szabmester
2016 febr 11 cs, 20:32
Regisztrált tag #8913
Regisztrált: 2012 okt 14 v, 14:00
Lakóhely: Váralja
Üzenetek: 295
Ha RGH, akkor csak wadarr, ha jót akarsz. Gyors, olcsó, jó.
Vissza az elejére
Sityuka
2016 febr 11 cs, 21:07
Vendég
Köszönöm a válasz!
Vissza az elejére
boxoska83
2016 febr 11 cs, 21:11

Regisztrált tag #12533
Nem mondom meg hogy az én coronámat ki csinálta,mert ez nem a reklám helye. Lényeg az hogy most az ujrapasztázás közben alaposan szemügyre vettem. Szerencsère nem csalódtam abban amit láttam. Gépen nyoma sem volt a szètszerelèsnek , normális minõsègû forrasztások stb... Nyoma nincs házibarkácsnak.
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 11 cs, 21:35

Regisztrált tag #1
Nyom nélkül már a 4 éves kislányom is szétszed egy boxot ahhoz nagyon sutának kell lenni, hogy nyoma maradjon. De az, hogy az egyik moderátorom máshol csináltat rgh-t és ennek még hangot is ad a fórumon az nagyon meleg
Vissza az elejére
boxoska83
2016 febr 11 cs, 21:41

Regisztrált tag #12533
Direkt nem mondtam hogy hol...és akkor mèg tervbe sem volt hogy èn modi leszek De ha gondolod elküldöm hozzád egy grátisz S2 Rgh ra.
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 11 cs, 22:01

Regisztrált tag #1
Ja, hogy úgy? Na jó akkor megbocsájtok
Vissza az elejére
Sityuka
2016 febr 11 cs, 22:33
Vendég
S2 Rgh? na ez tényleg új nekem:)
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 11 cs, 22:44

Regisztrált tag #1
S2-RGH elnevezéssel csak ezen az oldalon találkozhattál EGYELÕRE. Persze csak addig amíg valaki rá nem jön, hogy hogyan csinálom és nem próbálják lemásolni ahogyan anno a szabályozható hûtésmodot, az overcoolt, 360 vízhûtést és egyebeket amik a nevemhez fûzõdnek Az S2-RGH egyébként a komponensek és konfig fájlok megfelelõ összeválogatásából áll, jelentõsége igazán FAT gépeknél van. Az S-RGH (speeded up rgh) bekötés használatával és a megfelelõ smc - xsvf párosnak köszönhetõen fat gépeknél nincs bootidõ, slimeknél pedig általában 1 glitch.
Vissza az elejére
Pipu
2016 febr 12 p, 05:20
Regisztrált tag #14176
És ezek a mostani,RGH-benne a RGH 1.2,S RGH stb,stb-mind köszönhetõ,1-Orosz hacer úriembernek.A nick neve pedig 15432-úr.És kivétel nélkül,mindenki a õ gyümölcsit használja,és neki köszönhetõen a RGH-más világba csöppent-rövid boot idõk,stabil indulások és mûködés,és bekötések.Tehát a tisztelet az Orosz urat érdemli,ahol tart a RGH.Aki mást mond az hazudik.A gyümölcs itt csak le van szedve a fáról.
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 12 p, 06:55

Regisztrált tag #1
Ez azért nem így van mert több ember is próbálkozott minden féle idõzítésekkel és egyéb megoldásokkal kisebb-nagyobb sikerrel, köztük az általad is említett 15432. Valamint ne felejtsük el az új glitch boardok szerepét sem! Aki pedig az egészet megalapozta, kitalálta azt Gligli-nek hívják, Õ az akinek komoly munkája van az egészben és sokat köszönhetünk neki. Az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy honnan is indulnak ki ezek a dolgok, ékes példája a mi esetünkben az overcool. Ha anno 2007-ben nem születik meg ez a cikkem KATT IDE akkor ma nincs "utóhûtés, aftercooler, air-cool" és még ki tudja milyen klón, sõt talán hûtésmod sincs. Aki mást mond az hazudik.
Az rgh-ra visszatérve itthon ugyan már minden sarkon csinálja boldog s boldogtalan, de csak töredékük használja az új megoldásokat. Sokan még matrixot raknak Corona-ba, és 50 cm-es kábelt tekernek fel Trinity-be.
Vissza az elejére
Sityuka
2016 febr 12 p, 11:10
Vendég
annyit tudok hogy az én gépem is RGH-s de semmi többet nem tudok róla. sajnos amatõr vagyok ebben a témában. annyi segítséget kérhetnék hogy mibõl tudnám megállapítani hogy milyen alaplapos a gépem? (Falcon,Jasper) ezt a kettõt hallottam eddig ja amúgy slim gépem van nem tudom hogy ez mennyire számít
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 12 p, 11:54

Regisztrált tag #1
A hátulján ézd meg a gyártási dátumot
Vissza az elejére
Sityuka
2016 febr 12 p, 15:00
Vendég
2012-es
Vissza az elejére
levis4
2016 febr 12 p, 15:12
Regisztrált tag #52
Regisztrált: 2006 jún 30 p, 14:54
Üzenetek: 519
Corona
Vissza az elejére
Sityuka
2016 febr 12 p, 15:21
Vendég
Es az jó hajlamos a 3led hibára?
Vissza az elejére
Pipu
2016 febr 12 p, 16:03
Regisztrált tag #14176
Hát cáfolhatnák sok mindent,de nincs értelme. Az bizti hogy rengeteg a kókány munkás,és a @zemét dolgok csinálása.Rengeteg szakit ismerek,köztük ilyet is olyat is"de inkább felhasználóktól kellene szavazást csinálni"!De a tény az nem változik.1-2 külföldi emberkének köszönhetõ,minden nemû hack xbox360-ra.Úgy ahogy nemsoká a One-ra is meglesz.;)
Vissza az elejére
Wadarr
2016 febr 12 p, 17:46

Regisztrált tag #1
Felhasználói szavazás? Milyen kört kérnél fel és milyen oldalon véleménnyilvánításra, és milyen cégek vagy magánemberekre lehetne szavazni? Semmi értelme. Annak inkább ha az ember kinéz egy szimptikus helyet és rákeres a cégre, személyre a googlen. Ha talál valami negatívumot vagy gyanúsan semmi infó nincs akkor tovább nézelõdik, ha meg pozitív dolgokba botlik akkor örül. One-ra bármi? A próféta szóljon belõled, bár ne tudnék annyit amennyit tudok és még akkor talán reménykednék is.
Vissza az elejére
Oldal:  [1] 2  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF